به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی با حضور در دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با آیت‌الله آملی لاریجانی دیدار و گفتگو کرد. آملی لاریجانی در این دیدار از خدمات و اقدامات صورت گرفته توسط سازمان بسیج سازندگی در اقصی‌نقاط کشور قدردانی کرد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی با حضور در دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با آیت‌الله آملی لاریجانی دیدار و گفتگو کرد.

آملی لاریجانی در این دیدار از خدمات و اقدامات صورت گرفته توسط سازمان بسیج سازندگی در اقصی‌نقاط کشور قدردانی کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با اشاره به برخی مشکلات و موانع قانونی مرتبط با حوزه مسئولیت‌های بسیج سازندگی نظیر حذف ردیف‌های اعتباری مربوط به قیر تهاتری در بودجه سال جاری، بر ضرورت رفع این قبیل مشکلات تاکید کرد و بیان داشت: امیدواریم از طریق مرتفع ساختن برخی از ایرادات فنی و قانونی، مسیر خدمت‌رسانی سپاه و بسیج به مردم در سنوات آتی هموار شود.

گفتنی است سردار زهرایی در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی مختصر از اقدامات سازمان بسیج سازندگی در حوزه آسفالت و هموارسازی مسیرهای روستایی و بین مزارع، به بیان برخی آثار مترتب از این قبیل اقدامات نظیر افزایش احساس رضایت‌مندی در میان جامعه روستایی پرداخت.

مسئول سازمان بسیج سازندگی همچنین با اشاره به حذف ردیف‌های اعتباری مربوط به قیر تهاتری در بودجه سال جاری، برخی مشکلات ایجاد شده ناشی از این مقوله در امر خدمت‌رسانی بسیج به مردم را تبیین و تشریح کرد و خواستار تجدید نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این خصوص شد.


موانع خدمت‌رسانی سپاه در عرصه سازندگی رفع می‌شود – پایگاه خبری هشت صبح