پایگاه خبری هشت صبح : دیجیاتو: نشست دانشجویی با موضوع بررسی عملکرد دوساله دولت سیزدهم با حضور «محسن منصوری»، معاون اجرایی رئیس‌جمهور برگزار شد. منصوری در این نشست اعلام کرد: «رئیس‌جمهور به مجموعه وزارت ارتباطات و مرکز ملی فضای مجازی دستور داده است که درزمینه سیاست فیلترینگ بررسی مجدد صورت بگیرد.» مشخص نیست مقصود […]

پایگاه خبری هشت صبح :

دیجیاتو: نشست دانشجویی با موضوع بررسی عملکرد دوساله دولت سیزدهم با حضور «محسن منصوری»، معاون اجرایی رئیس‌جمهور برگزار شد. منصوری در این نشست اعلام کرد: «رئیس‌جمهور به مجموعه وزارت ارتباطات و مرکز ملی فضای مجازی دستور داده است که درزمینه سیاست فیلترینگ بررسی مجدد صورت بگیرد.»

مشخص نیست مقصود از بازنگری در سیاست فیلترینگ دقیقاً چیست و قرار است بازگشایی در این مورد صورت بگیرد یا خیر. اما با توجه به صحبت‌های منصوری در ادامه این نشست، به‌نظر می‌رسد تصمیم‌گیری دولت درباره فعالیت پیام‌رسان‌های بین‌المللی تغییری نداشته است‌.

او در ادامه تأکید کرد: «هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد که هرکس به هر شکلی که می‌خواهد در فضای مجازی کاربران آن کشور فعالیت کند. اگر پیام‌رسانی قصد فعالیت دارد، باید قوانین کشور را بپذیرد.»