به گزارش خبرنگار مهر، روح الله نجابت در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه ۱۷ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی، طی تذکر شفاهی، گفت: آموزش و پرورش رایگان باید در اختیار همه قرار گیرد و دولت موظف است بستر آموزش و پرورش رایگان را برای همه افراد تا پایان دوره متوسطه فراهم کند. وی ادامه […]


به گزارش خبرنگار مهر، روح الله نجابت در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه ۱۷ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی، طی تذکر شفاهی، گفت: آموزش و پرورش رایگان باید در اختیار همه قرار گیرد و دولت موظف است بستر آموزش و پرورش رایگان را برای همه افراد تا پایان دوره متوسطه فراهم کند.

وی ادامه داد: با وجود آنکه برخی از مدارس معلم ندارند، اما روز گذشته پیامی برای همکاران ارسال شده مبنی بر اینکه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده که در حال حاضر کلاس بدون معلم وجود ندارد. انتظار می‌رود رئیس مجلس و اعضای کمیسیون آموزش این موضوع را از دولت مطالبه کنند تا مشکل کمبود معلم در مدارس برطرف شود.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به این نماینده، گفت: موضوع آموزش و پرورش دغدغه دولت و مجلس است و جلسه‌ای نیز در این خصوص برگزار شده است. در ابتدای سال تحصیلی مشکل کمبود معلم وجود داشت، اما این موضوع به سرعت حل خواهد شد.


مشکل کمبود معلم در مدارس به سرعت حل خواهد شد – پایگاه خبری هشت صبح