پورابراهیمی خبر داد؛ مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج و فرزندآوری دریافت می‌کنند رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز این کمیسیون مقرر شد که مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و اشتغال دریافت کنند. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمدرضا پورابراهیمی در توضیح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این […]

پورابراهیمی خبر داد؛

مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج و فرزندآوری دریافت می‌کنند

مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج و فرزندآوری دریافت می‌کنند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز این کمیسیون مقرر شد که مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج، فرزندآوری و اشتغال دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمدرضا پورابراهیمی در توضیح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با حضور نمایندگانی از بانک مرکزی، وزارت اقتصادی، سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌ها بررسی شد.

وی بیان کرد: در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس مقرر شد در حوزه پرداخت تسهیلات مرتبط با اجرای قانون جوانی جمعیت و ازدواج تسهیل‌گری صورت گیرد و قرار بر این شد که مشمولین غایب خدمت وظیفه عمومی که تا امروز امکان دریافت تسهیلات قانون جوانی جمعیت را نداشته‌اند، مستثنی شوند و این موضوع از حوزه محدودیت‌های اعمالی خارج شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توافق شد موضوع محدودیت مشمولین غایب خدمت وظیفه عمومی برای دریافت تسهیلات اشتغال نیز برطرف شود. همچنین مقرر شد تسهیلات قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در اولویت تکالیف اعطایی تسهیلات نظام بانکی قرار گیرد.

پورابراهیمی تاکید کرد: در جلسه امروز، در خصوص افرادی که بدهی بانکی یا مالیاتی دارند مقرر شد تمهیدات لازم جهت امکان تسویه تعهدات قبلی فراهم شده تا امکان استفاده از تسهیلات را پیدا کنند.


مشمولان غایب سربازی تسهیلات ازدواج و فرزندآوری دریافت می‌کنند