جوکار در تذکر شفاهی: مسئولان جلوی تورم ویرانگر و گرانی را بگیرند رئیس کمیسیون امور داخلی در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه همه مسئولان آن است که به مطالبات مردم رسیدگی کنند و جلوی تورم ویرانگر و گرانی را بگیرند. به گزارش خبرنگار مهر، محمد صالح جوکار در جلسه علنی امروز (دوشنبه اول اسفندماه) مجلس […]

جوکار در تذکر شفاهی:

مسئولان جلوی تورم ویرانگر و گرانی را بگیرند

مسئولان جلوی تورم ویرانگر و گرانی را بگیرند

رئیس کمیسیون امور داخلی در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه همه مسئولان آن است که به مطالبات مردم رسیدگی کنند و جلوی تورم ویرانگر و گرانی را بگیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صالح جوکار در جلسه علنی امروز (دوشنبه اول اسفندماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، شکوه اقتدار حضور را به نمایش گذاشتند و کار را تمام کردند و به دشمنان پاسخ محکم دادند.

وی افزود: وظیفه همه مسئولان آن است که مطالبات و خواسته‌های به حق مردم را مورد توجه قرار دهند و جلوی تورم ویرانگر و گرانی‌ها را بگیرند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید هر چه زودتر وضعیت نیروهای خدمات آمزشی در آموزش و پرورش تعیین تکلیف شود چرا که حقوق این افراد امسال پرداخت نشده است. همچنین وضعیت نیروهای خرید خدمت هم باید بهبود پیدا کند. چرا که آنان بلاتکلیف هستندو این افراد چند ماه است حقوق دریافت نکردند.


مسئولان جلوی تورم ویرانگر و گرانی را بگیرند