رضا حقیقت‌نژاد خبرنگار رادیو فردا دیروز در ۴۵ سالگی و در اثر سرطان در برلین درگذشت. وی چندسال پیش از رابطه جنسی آزاد خود و اضطرابش از ایدز نوشته بود. همین هم سبب شد تا علی علیزاده روزنامه نگار ساکن لندندیشب در توییتی دلیل مرگ حقیقت نژاد را بیماری ایدز بیان کند. این موضوع بازتاب […]

رضا حقیقت‌نژاد خبرنگار رادیو فردا دیروز در ۴۵ سالگی و در اثر سرطان در برلین درگذشت.

وی چندسال پیش از رابطه جنسی آزاد خود و اضطرابش از ایدز نوشته بود. همین هم سبب شد تا علی علیزاده روزنامه نگار ساکن لندندیشب در توییتی دلیل مرگ حقیقت نژاد را بیماری ایدز بیان کند. این موضوع بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و حمله گستردهضدانقلاب سبب شد تا علیزاده با عذرخواهی از ناراحت شدن خانواده و دوستان حقیقت نژاد توییت را پاک کند اما از اصل موضوع آنتوییت که دلیل مرگ را ایدز اعلام کرده بود عقب نشینی نکرد.

حقیقت نژاد تا پیش از حضور در رسانه‌های ضدانقلاب چهره مشهور و‌معتبری در رسانه‌های داخلی محسوب نمی‌شد و در هر رسانه‌ایکه پول بیشتری می‌داد فعالیت می‌کرد.

او بارها برای مقامات نظام مانند رهبرانقلاب آرزوی مرگ کرده بود. برخی چهره‌های رسانه‌ای ضدانقلاب تلاش کردند تا از وی چهرهتأثیرگذار و مهمی جلوه بدهند. مهناز افشار هم در توییتی از تماس‌های خود با او خبر داد.