مردم ایران اسلامی پای انقلاب ایستاده‌اند

Print Friendly, PDF & Email

نماینده مردم کاشمر در مجلس:

مردم ایران اسلامی پای انقلاب ایستاده‌اند

 مردم ایران اسلامی پای انقلاب ایستاده‌اند

کاشمر ـ نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم پای انقلاب ایستاده اند و هرکس بخواهد مقابل مردم بایستد را از بین می‌بریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام جواد نیک بین ظهر شنبه در راهپیمایی با شکوه مردم شهرستان کاشمر در امام زاده سید حمزه (ع) با بیان اینکه مردم پای انقلاب ایستاده‌اند و هرکس بخواهد مقابل مردم بایستد را از بین می بریم اظهار کرد: گرچه ملت ایران همچون رهبرشان اهل بخشش است ولی در برابر کسانی که فتنه می‌کنند و مقابل ملت و امام می‌ایستند جواب دندان شکنی می‌دهند.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت بزرگ ایران در کولاک و بوران در سرما و برف و باران همیشه در صحنه هستند و این بار اقصی نقاط کشور حضور بی نظیر خود را در سالروز دوباره استقلال جمهوری اسلامی ایران جشن گرفتند.

وی بیان کرد: ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۱ اگر مهم‌تر از ۲۲ بهمن ۵۷ نباشد کمتر نیست چون در چله دوم انقلاب همانطور که قرار شد لانه جاسوسی را در سال ۱۳۵۷ تسخیر کنیم، امروز با حضور مردم، افکار جاسوسانه دشمن‌ها و آدم‌هایی که وطن فروش بودند و به پرچم ایران در جاهای مختلف اهانت کردند، با این حضور آنها را سنگ کوب کردیم و همچون گذشته مردم ایران امروز نیز قهرمان هستند.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: از روزهای اول انقلاب تا الان هر سال و هر روز و در هر مناسبتی دشمنان خبر از سقوط انقلاب داده‌اند و در دوره‌ای برای از بین بردن این انقلاب رئیس جمهور، نخست وزیر، نماینده‌ها و مسئولین عالی رتبه را ترور می‌کردند و روزانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر را به شهادت می‌رساندند که به لطف خدا این انقلاب پا برجا مانده و قطار انقلاب در حال حرکت است.

وی با بیان اینکه در روزگاری در کاشمر یک پزشک نداشتیم اگر می‌خواستیم دردی را درمان کنیم باید پیش پزشک خارجی برویم عنوان کرد: اما امروز این کشور با اتکای مردم به خدا، سرافراز شده‌اند و به بسیاری از امکانات دست یافته‌اند.

حجت الاسلام نیک بین تصریح کرد: گرچه در قبل از انقلاب ایران قدرت اول منطقه بود ولی با اتکای به کد خداهای عالم آن مقام را به دست آورده بود، ولی امروز ایران قدرت اول منطقه است ولی این قدرت را با حضور مردم و اتکا به خداوند به دست آورده است.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی گفت: دیده بان انقلاب فرموده‌اند غرب در آستانه فروپاشی و زوال است و ایران است که ان شااالله با قدرت لایزال الهی و حضور مردم قدرت آینده دنیا است.

وی با اشاره به اینکه خطاب به دشمنان می‌گوئیم اگر از سرهای ما کوه‌ها ساخته و از خون‌های ما دریاها رنگین و از جسدهای ما جهان را فرش کنید نخواهیم گذاشت در تاریخ بنویسید سید علی تنها ماند گفت: تاریخ در حال تکرار شدن است نه تاریخی که حضرت علی (ع) سر به چاه بگذارد و مردم حمایتش نکنند.

حجت الاسلام نیک بین گفت: اتکای به غرب هیچ مشکلی را از مشکلات کشور حل نمی‌کند و در این صحنه مردم با ما، دولتمردان و قوه قضائیه و مسئولین حجت را تمام کرده‌اند.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرکس نمی‌تواند برای این مردم همیشه در صحنه خدمتی کند، لباس خدمت را از تن بیرون بیاورد و از سمت خود استعفا دهد و کسی که مقابل مردم خواسته باشد بایستد و با مردم حرکت نکند و کار نکند باید از سمتش خلع شود، تعارف نداریم و مردم با حضورشان این گونه می‌خواهند.

وی با اشاره به اینکه همه شبکه‌های خارجی و دسیسه‌هایی که کردند و ایادی که در داخل و خارج داشتند با خودشان می‌گفتند که مردم در ۲۲ بهمن امسال حضور نخواهند داشت ولی امروز مشت محکمی مردم بر دهان آنها کوبیدند و دوباره آنها را با حضور خودشان از بین بردند گفت: چون این ملت، ملت امام حسین است و ایران حرم است و این حرم حرمت دارد و توسط دانشمندان، سپاه پاسداران، دلیرمردان ارتش و نیروی انتظامی و ملت ایران هر کس به این کشور تعرضی کند دستش قطع می‌شود.

حجت الاسلام نیک بین گفت: چندین سال است که این درخت تنومند انقلاب را می‌خواهند از بین ببرند ولی حضور مردم این درخت را تنومند تر و محکم‌تر کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا