با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش برگزار شد؛ مراسم یادبود شهدای سانحه سقوط هواپیمای پایگاه هوایی شهید لشکری مراسم بزرگداشت و یادبود شهدای سانحه هوایی هواپیمای ۷۰۷، در پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم بزرگداشت و یادبود شهدای سانحه هوایی هواپیمای ۷۰۷، در پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد برگزار […]

با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش برگزار شد؛

مراسم یادبود شهدای سانحه سقوط هواپیمای پایگاه هوایی شهید لشکری

مراسم یادبود شهدای سانحه سقوط هواپیمای پایگاه هوایی شهید لشکری

مراسم بزرگداشت و یادبود شهدای سانحه هوایی هواپیمای ۷۰۷، در پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم بزرگداشت و یادبود شهدای سانحه هوایی هواپیمای ۷۰۷، در پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری فرمانده پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد در این مراسم که با حضور امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از همرزمان، کارکنان و خانواده‌های این شهدا در پایگاه هوایی مهرآباد برگزار شد گفت: خدای منان را شاکر هستیم که شهادت را، مزد سال‌ها تعهد و خدمت صادقانه این کارکنان مؤمن، خدایی و با اخلاص یگان ترابری هوایی قرارداد.

وی افزود: این سانحه دلخراش هرچند برای نیروی هوایی سخت و ناگوار بود ولی نیروی هوایی به وجود این شهدا افتخار می‌کند و ما امیدواریم مادران، فرزندان خود را با سیره این شهدای افتخارآفرین تربیت و پرورش دهند.

در پایان این مراسم و به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، از مادران و همسران شهدا، با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.


مراسم یادبود شهدای سانحه سقوط هواپیمای پایگاه هوایی شهید لشکری