با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛ مراسم فارغ التحصیلی خلبانی دوره آموزشی cctf(میراژ اف ۱) برگزار شد مراسم فارغ التحصیلی خلبانی دوره آموزشی cctf(میراژ اف ۱) با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از اساتید و دانشجویان در پایگاه هوایی برادران شهید دلحامد چابهار برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ خلبان حمید […]

با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛

مراسم فارغ التحصیلی خلبانی دوره آموزشی cctf(میراژ اف ۱) برگزار شد

مراسم فارغ التحصیلی خلبانی دوره آموزشی cctf(میراژ اف ۱) برگزار شد

مراسم فارغ التحصیلی خلبانی دوره آموزشی cctf(میراژ اف ۱) با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از اساتید و دانشجویان در پایگاه هوایی برادران شهید دلحامد چابهار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم فارغ التحصیلی خلبانی دوره آموزشی cctf(میراژ اف ۱) با اشاره به لزوم هوشیاری در جنگ ترکیبی دشمن تصریح کرد: جنگ ترکیبی با محوریت رسانه، پیچیده‌تر از جنگ سخت است پس باید دقت کرد و هوشیار بود.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین خاطر نشان کرد: امروز با توجه به تهاجم فرهنگی و جنگ ترکیبی شناختی، جهاد تبیین یک وظیفه همگانی است چرا که با روشنگری و آگاه‌سازی بویژه برای جوانان می‌توان در برابر این گونه تهاجمات ایستادگی کرد.

در پایان این مراسم از اساتید، فارغ التحصیلان خلبانی و همچنین فرماندهان نمونه، خانواده شهدا و سربازان نمونه تقدیر شد.


مراسم فارغ التحصیلی خلبانی دوره آموزشی cctf(میراژ اف ۱) برگزار شد