به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲۰ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی اربعین حسینی، اظهار داشت: تجمع اربعین یکی از بزرگترین تجمعات مذهبی جهان است، اما کسانی که دم از آزادی بیان و اطلاعات می زنند آن […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲۰ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی اربعین حسینی، اظهار داشت: تجمع اربعین یکی از بزرگترین تجمعات مذهبی جهان است، اما کسانی که دم از آزادی بیان و اطلاعات می زنند آن را سانسور کردند.

وی بیان کرد: آنها دروغگو هستند، چرا که به رغم اینکه بلندگویی برای پوشش تجمعات چند نفری هستند، متاسفانه با این تجمع مهم اینگونه رفتار کردند. اُف بر ادعای دروغینشان.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: برخی افراد که در دوره مدیریت خود جمعیت های ۳ هزار نفری از اساتید دانشگاه را از ادامه همکاری محروم کردند، چگونه امروز فریادشان برای برخی مسائل بلند است؟ این نشان می دهد آنها در دفاع از دانشگاه دروغگو هستند.


مدعیان آزادی بیان تجمع مهم اربعین را سانسور کردند – پایگاه خبری هشت صبح