با صدور پیامی؛ مخبر انتصاب سردار رادان به فرماندهی کل انتظامی کشور را تبریک گفت معاون اول رییس جمهور در پیامی انتصاب فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و از خدمات سردار حسین اشتری قدردانی کرد. به گزارش هشت صبح، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در پیامی انتصاب سردار احمدرضا رادان را […]

با صدور پیامی؛

مخبر انتصاب سردار رادان به فرماندهی کل انتظامی کشور را تبریک گفت

مخبر انتصاب سردار رادان به فرماندهی کل انتظامی کشور را تبریک گفت

معاون اول رییس جمهور در پیامی انتصاب فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و از خدمات سردار حسین اشتری قدردانی کرد.

به گزارش هشت صبح، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در پیامی انتصاب سردار احمدرضا رادان را به عنوان فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و از خدمات سردار حسین اشتری قدردانی کرد.

متن پیام محمد مخبر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ جناب آقای احمدرضا رادان

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی فرمانده معظم کل قوا را صمیمانه تبریک می گویم.

عملکرد و سابقه جنابعالی در مقاطع مختلف، گویای تعهد و تخصصی ارزشمند است که در مسئولیت‌های خطیر گذشته متبلور بوده و بی تردید در دوره جدید نیز با تدابیر جنابعالی، شاهد توفیقات و دستاوردهای ارزشمند فراجا خواهیم بود.

ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی در این جایگاه حساس و پراهمیت، از خدمات ارزنده و دلسوزانه برادر عزیزم سردار اشتری در سال‌های اخیر صمیمانه قدردانی می‌کنم.

محمد مخبر

معاون اول رئیس جمهور