به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، تیم فوتبال پرسپولیس روز پنج‌شنبه ۲۳ آذر ماه در دیداری حساس به مصاف استقلال خواهد رفت که این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. در پی این موضوع امروز جلسه‌ای با حضور مدیران‌عامل دو باشگاه در شورای تأمین استان تهران برگزار شد تا تصمیماتی در خصوص […]

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، تیم فوتبال پرسپولیس روز پنج‌شنبه ۲۳ آذر ماه در دیداری حساس به مصاف استقلال خواهد رفت که این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

در پی این موضوع امروز جلسه‌ای با حضور مدیران‌عامل دو باشگاه در شورای تأمین استان تهران برگزار شد تا تصمیماتی در خصوص برگزاری هر چه بهتر این مسابقه صورت بگیرد.

یکی از مهمترین مسائل مطرح شده در این جلسه بحث تعداد هواداران خانم حاضر در ورزشگاه آزادی بود تا در اینباره تصمیم‌گیری شود که به صورت مساوی، بانوان علاقه‌مند به این دو باشگاه در استادیوم حضور پیدا کنند.

همچنین قرار است تصمیم‌گیری در خصوص محل استقرار بانوان در ورزشگاه آزادی مورد بررسی قرار بگیرد. هواداران خانم که علاقه‌مند به استقلال هستند بالای جایگاه هشت و در طبقه دوم مستقر خواهند شد و به احتمال فراوان بانوان پرسپولیسی آن طرف دیگر ورزشگاه و در طبقه دوم مستقر خواهند شد.

این دربی برای اولین بار شاهد حضور بانوان در ورزشگاه پس از سال‌ها خواهد بود.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید