محسن رضایی: نمود سندروم رنفیلدز یا بیماری خون‌آشامی را در سران و سربازان رژیم صهیونیستی می‌بینیم؛ اروپایی‌ها به دلیل همین بیماری روانی آنان را از اروپا بیرون انداختند

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

ایسنا: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه نمود بیماری‌های روانی را در سران و سربازان صهیونیست می‌بینیم، گفت: اشغال‌گرانی که از ۷۵ سال پیش به فلسطین وارد شده‌اند دچار بیماری‌های روانی بودند و اروپایی‌ها به همین دلیل آنان را از اروپا بیرون انداختند.

محسن رضایی در مراسم گرامیداشت ۱۷۰۰ شهید شهرستان بابل، گفت: بسیج مانند انقلاب اسلامی یک ابتکار بی‌نظیر و تماما مردمی از امام راحل بود که در پی آن دفاع مقدس و جنگ هم مردمی شد. این در حالی بود که جنگ‌ها مدرن، و تجهیزات جدیدی وارد آن‌ها شده بود و مردمی شدن جنگ اتفاق عجیبی بود.

وی ادامه داد: مردمی بودن انقلاب و دفاع مقدس و بسیج باعث کشف استعدادهای شگرفی مانند شهید سلیمانی شد و معجزه مقاومت و پیروزی ایران در مقابل لشکر تا بن دندان مسلح عراق که از حمایت کامل ۳۶ کشور برخوردار بود را ممکن کرد.

رضایی با بیان اینکه الگوی بسیج و مردمی کردن جنگ به لبنان و عراق و یمن صادر شد، اظهار کرد: الگوی بسیج فقط به سود ایران نبود بلکه با الگوبرداری محور مقاومت از این الگو امروز شاهد قدرت‌نمایی گروه‌های حزب‌الله، انصارالله، حماس، جهاد اسلامی و حشد الشعبی هستیم.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وضعیت جنگ در غزه گفت: نتانیاهوی بی‌عقل و جانی تا قبل از عملیات طوفان الاقصی تحت فشار بسیار شدید داخلی در راس دولتی نیمه‌جان بود که با عملیات حماس به طور کامل از دست رفت و ورود فوری آمریکا به میدان باعث جلوگیری از سقوط صهیونیست‌ها شد.

رضایی در تشریح استراتژی صهیونیست‌ها در پاسخ به عملیات طوفان الاقصی، تصریح کرد: آنان که از نزدیک‌شدن و جنگ رودررو با حماس و جهاد اسلامی می‌ترسیدند با بمباران‌های شدید، دیوانه‌وار، کورکورانه و جنایت‌بار قصد قدرت‌نمایی دارند. این حجم از دژخیمی و خونخواری بی‌نظیر است و انسان را به یاد واقعه عاشورا می‌اندازد.

وی ادامه داد: پس از ۴۵ روز حملات وحشیانه به غزه، صهیونیست‌ها خود را در مواجهه با دو چالش می‌بینند، یکی اسرای در اختیار مقاومت فلسطین و دیگری حمله‌های از فاصله صفر به نیروهای زرهی و زمینی این رژیم؛ از طرفی صهیونیست‌ها در حال عادی‌سازی روابط با کشورهای منطقه از جمله عربستان بود که با این حادثه، لغو شد.

رضایی با بیان اینکه بمباران غزه آبروی صهیونیست‌ها در جهان را برده است، افزود: در همین ۴۵ روز یهودی‌ستیزی در سراسر جهان بشدت افزایش یافته است و حتی دوستان این رژیم از روابط‌شان با صهیونیست‌ها احساس خجالت‌زدگی می‌کنند. شاهد قطع روابط کشورهایی حتی در آمریکای جنوبی هستیم و در جهان اسلام هم آتشی در دل ملت‌های مسلمان روشن شده است که منافع و منابع و شرکت‌های صهیونیستی واقع در کشورهای اسلامی را به شدت تهدید می‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حقانیت جمهوری اسلامی در مواجهه با صهیونیست‌ها اثبات شده است، تاکید کرد: امروز صهیونیست‌ها و تمام حامیانش از سرزمین و گروهی کوچک شکست خورده است. می‌بینیم الگوی بسیج و انقلاب مردمی در ملل مسلمان معجزه‌گر شده است. اکنون غربی‌ها و نظام سلطه قصد ایجاد فاصله بین مردم ایران و آرمان‌ها و ارزش‌ها و مسیر نورانی انقلاب را دارند و پس از شکست در جبهه نظامی و اقتصادی امروز مردم را در میدان جنگ روانی بمباران تردید و ناامیدی می‌کنند.

رضایی با بیان اینکه غرب در قبال مردم ایران توطئه می‌کند، تصریح کرد: آن‌ها از ادعای واهی خودشان درباره بمب اتم ما نمی‌ترسند بلکه از الله‌اکبرهایی می‌ترسند که در دوران جنگ لرزه بر اندام بعثی‌ها می‌انداخت. چرا باید این الله‌اکبرها در ادارات و عرصه هنر و فرهنگ یا اقتصاد و ورزش ما کمرنگ شود؟ این امر قطعا برنامه‌ریزی نظام سلطه به دنبال گمراهی مردم ایران و دور کردن آن‌ها از الگوی‌های نورانی و موفق انقلاب اسلامی است که امروز گروه‌های مقاومت به تاسی از آن مقابل ارتش‌های قدرتمند بین‌المللی به پیروزی می‌رسند.

وی ادامه داد: فاصله انداختن بین تعهد و تخصص و تندروی‌ها و انفعال‌ها در مدیریت کشور ما را عقب خواهد انداخت. مبادا الگوهای ارزشمند ما که حالا عامل موفقیت دیگر ملل مسلمان شده است از یاد خود ما برود.

رضایی با اشاره به آینده جنگ غزه، گفت: امروز صهیونیست‌ها بدلیل چند عامل ناچار به پذیرش آتش‌بس شده است. اول مقاومت مردم و ماندن در غزه، اولین هدف صهیونیست‌ها که کوچ اجباری بود را خنثی کرد. همچنین از بین بردن حماس که هدف دوم صهیونیست‌ها بود، تحقق نیافت. در نهایت برخلاف پیش‌بینی آمریکا و صهیونیست‌ها جبهه جدیدی در دریا و حمل و نقل تجاری صهیونیست‌ها از سوی یمنی‌ها بوجود آمد. ماشین جنگی صهیونیست‌ها در باتلاق فرورفته و ناچار به پذیرش آتش‌بس شده است.

وی با طرح این پرسش که چرا نتانیاهو خونریز و جنایتکار است، گفت: در سال ۱۹۹۲ یک روانشناس به نام ریچارد نول یک بیماری روانی به نام سندروم رنفیلدز یا بیماری خون‌آشامی را کشف کرد که امروز، نمود این بیماری روانی را در سران و سربازان رژیم صهیونیستی می‌بینیم. اشغال‌گرانی که از ۷۵ سال پیش به فلسطین وارد شده‌اند دچار بیماری‌های روانی از این دست بودند که اروپایی‌ها به همین دلیل آنان را از اروپا بیرون انداختند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: آنان از خونریزی حتی اگر خون حیوان هم باشد لذت می‌برند و اخیرا روانشناسان طی تحقیقاتی پی به وجود گسترده بیماری‌های روانی در ارتش رژیم صهیونیستی برده‌اند و ان شاءالله بزودی دلاوران محور مقاومت این موجودات خون‌آشام را به بند بکشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا