شهری

مجوز سازه‌های تبلیغاتی در تهران ویژه نامزدهای انتخابات صادر شد – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به آمادگی کامل پایتخت در برگزاری پرشور انتخابات اظهار داشت: با صدور دستور اجرای انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری، پس از تعیین اعضای هیئت اجرایی، جلسات متعدد ستاد انتخابات شهرستان در راستای فعال شدن ستادهای مناطق ۱۸ گانه و تعیین نمایندگان فرماندار در مناطق ۲۰ گانه و همچنین جلسات هیأت اجرایی در بخش‌های تابعه شهرستان تهران برگزار شد.

قیومی افزود: در همین راستا جلسات کمیته‌های ذیل ستاد انتخابات فرمانداری تهران نیز اعم از کمیته‌های امنیتی، پشتیبانی، بازرسی، حراست، فناوری اطلاعات و … به طور منظم برگزار شد.

قیومی در ادامه به آمادگی شعب اخذ رأی در بخش‌های تابعه شهرستان اشاره کرد و گفت: ۱۶ شعبه روستایی در بخش کن، ۷ شعبه روستایی و ۱۸ شعبه برای مشارکت اقلیت‌های مذهبی در بخش مرکزی و ۴۳ شعبه روستایی در بخش آفتاب در راستای سهولت در انتخابات تعیین و در این راستا آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این ۳ بخش نیز فراهم گردید.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت آمادگی شعب برای برگزاری انتخاباتی سلامت و با امنیت کامل، از برگزاری مانور آمادگی پیش از انتخابات خبر داد و عنوان کرد: در راستای اهمیت برگزاری انتخاباتی دقیق و سلامت، مانور پیش از انتخابات در ستاد انتخابات فرمانداری تهران، مناطق ۱۸ گانه و بخش‌های تابعه شهرستان برگزار شد تا ضمن اطمینان بخشی در برگزاری انتخابات معایب احتمالی نیز برطرف شود.

فرماندار تهران در ادامه یادآور شد: در ۳ هزار و ۸۵۰ شعبه اخذ رأی ۶۰ هزار عامل اجرایی و ۱۳ هزار نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فعالیت می‌کنند تا انتخاباتی در قالب ۴مولفه مهم فرآمین رهبری و در تراز انقلاب اسلامی برگزار شود.

معاون استاندار تهران با اشاره به آئین قرعه کشی سازه‌های انتخاباتی ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری و صدور مجوز برای این موضوع که برای نخستین بار انجام شد، اذعان کرد: ۴۵ سازه تبلیغات شهری و حدود ۱۰۰۰ سازه عمومی موقت تبلیغات انتخاباتی نیز در تمامی میادین، خیابان‌ها و بزرگراه‌های تهران در اختیار ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفت تا به افزایش نشاط و مشارکت و شناخت مردمی کمک شایانی کند، صدور این مجوزها برای نخستین بار در کلان‌شهر تهران ویژه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری انجام شد که آثار و برکات خوبی در امر مشارکت بالای مردم در انتخابات خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به مجوزهای صادره از سوی فرمانداری تهران برای برپایی تریبون‌های آزاد انتخاباتی در کلان‌شهر تهران، افزود: با توجه به رویکرد مثبت مردم به این امر، این مناظرات از تلویزیون‌های شهری نیز به صورت زنده پخش شد تا به شهروندان در کنار خانواده این مناظرات را مشاهده کرده تا به شور و نشاط انتخاباتی نیز افزوده شود.

وی در ادامه تصریح کرد: در کنار توزیع دستگاه‌های احراز هویت چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به مناطق و بخشداری‌ها تابعه، کلیه و لوازم مورد نیاز شعب اخذ رأی نیز برای برگزاری مطلوب انتخابات ریاست جمهوری مهیا و آماده سازی شده است.

فرماندار تهران در پایان با اشاره به اقدامات مطلوب صورت گرفته در انتخابات ۱۱ اسفندماه مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به جمع بندی‌های صورت گرفته توسط وزارت کشور، حوزه انتخابیه تهران جز برترین‌ها در این امر ارزیابی شد، لذا امیدوار هستیم تا با تلاش تمامی دستگاه‌های مرتبط با برگزاری انتخابات من جمله آموزش و پرورش، در برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، عملکردی مشابه با انتخابات مجلس شورای اسلامی را در کلان‌شهر تهران شاهد باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا