حبیب‌الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به برگزاری انتخابات خانه احزاب ایران و انتخاب رئیس جدید خانه احزاب گفت: با توجه به اینکه هم اکنون رئیس جدید خانه احزاب مشخص شده، دوره ریاست سه ساله بنده نیز در فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب تمام می شود. وی ادامه داد: […]

حبیب‌الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به برگزاری انتخابات خانه احزاب ایران و انتخاب رئیس جدید خانه احزاب گفت: با توجه به اینکه هم اکنون رئیس جدید خانه احزاب مشخص شده، دوره ریاست سه ساله بنده نیز در فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب تمام می شود.

وی ادامه داد: بر همین اساس ما با توجه به این بخش از بیانات رهبر انقلاب که فرمودند « کارهایی که امروز دولت در زمینه اقتصاد در پیش دارد، کارهای مهمی است و همه، اعمّ از قوا و دستگاههای مختلف و آحاد مردم باید کمک کنند که ان‌شاءالله دولت بتواند به این نتایج دست پیدا کند.»، به جمع‌بندی رسیدیم که در مجمع عمومی احزاب اصولگرا و انقلابی بررسی کنیم که اعضای اصولگرای عضو فراکسیون چه برنامه و چه تدابیری را برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب دارند.

بوربور تصریح کرد: بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب برای کمک به حل مسائل، ما در جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی حدود هشت طرح را آماده کردیم و یک طرح را به دفتر رهبر انقلاب ارسال کردیم و بقیه طرح‌ها را نیز هم به مجلس و کمیسیون های مجلس و هم به وزرای مربوطه ارائه کردیم. بر همین اساس می‌خواهیم ببینیم احزاب دیگر اصولگرا چه اقداماتی را در رابطه با تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب انجام داده اند.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی یادآور شد: در این نشست که دهم مهرماه یعنی حدود ۲۰ روز آینده خواهد بود، در نهایت انتخابات برگزار می شود و اعضا درباره اساسنامه هم که تا آن زمان تدوین خواهد شد نظر خواهند داد و اعضای هیئت رئیسه جدید هم انتخاب می شوند.

وی گفت: در گذشته فقط یک رئیس به عنوان رئیس فراکسیون انتخاب می‌شد ولی این بار تلاش داریم یک مجموعه متشکل از پنج عضو را داشته باشیم که این ۵ عضو بعد از اینکه انتخاب شدند خودشان هم رئیس را انتخاب می کنند و هم اعضای دیگری را که می خواهند با آن مجموعه همکاری کنند.


مجمع عمومی احزاب اصولگرا و انقلابی ۱۰ مهر برگزار می‌شود