در جریان بررسی بودجه؛ مجلس با حذف سقف افزایش حقوق اعضای هیئت علمی مخالفت کرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد حذف سقف افزایش حقوق ۵۵ میلیون تومانی برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌ عالی و و قضات مخالفت کردند. به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امشب (یکشنبه […]

در جریان بررسی بودجه؛

مجلس با حذف سقف افزایش حقوق اعضای هیئت علمی مخالفت کرد

مجلس با حذف سقف افزایش حقوق اعضای هیئت علمی مخالفت کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد حذف سقف افزایش حقوق ۵۵ میلیون تومانی برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌ عالی و و قضات مخالفت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امشب (یکشنبه ۱۴ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه ۱۴۰۲، پیشنهاد محمد علی محسنی بندپی مبنی بر حذف سقف افزایش حقوق ۵۵ میلیون تومانی برای اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی و قضات را بررسی کرده اما در نهایت با این پیشنهاد مخالفت کردند.

این نماینده مجلس در توضیح پیشنهاد خود، گفت: از هر هزار نفر اعضای هیأت علمی تنها ۸ نفر از آنها بیش از ۵۵ میلیون تومان دریافتی دارند که این افراد نیز اعضای هیأت علمی و استاد تمام هستند. تعیین سقف برای حقوق این افراد معنای خوبی ندارد.


مجلس با حذف سقف افزایش حقوق اعضای هیئت علمی مخالفت کرد