مدیر تیم ملی فوتبال ایران با صدور پیامی از مسئولیت خود استعفا کرد. در متن استعفای حمید استیلی آمده است: شاید برای استعفا زمان زیادی طول کشیده باشد و شاید خیلی‌ها نکوهش کنند که چرا حالا؟!! اما هر چه هست بنده تصمیم به استعفا گرفته ام و رسماً از مدیریت تیم ملی کنار می‌روم. تردید […]

مدیر تیم ملی فوتبال ایران با صدور پیامی از مسئولیت خود استعفا کرد.

در متن استعفای حمید استیلی آمده است: شاید برای استعفا زمان زیادی طول کشیده باشد و شاید خیلی‌ها نکوهش کنند که چرا حالا؟!!
اما هر چه هست بنده تصمیم به استعفا گرفته ام و رسماً از مدیریت تیم ملی کنار می‌روم.

تردید ندارم که در پس همین خداحافظی خیلی‌ها مرا نقد می‌کنند که چرا بعد از انتخابات فدراسیون فوتبال نرفتم وحال که خیلی‌ها رفته اند و سرمربی جدید هم انتخاب شده، بنده تصمیم به استعفا گرفته ام!!!

صادقانه اعتراف می‌کنم که به عنوان مدیر تیم‌های ملی مسئولیت سنگینی و البته مقدسی برعهده بنده بود.

آری؛ تیم ملی برای بنده وسایر پیشکسوتان فوتبال که سال‌ها به عشق همین پیراهن و شادی دل میلیون‌ها هموطن تلاش کرده ایم، خانه‌ای مقدس محسوب می‌شود، پس انجام تمام و کمال مأموریت ومسئولیتم در این پست امری حیاتی بود.

خودم باور دارم که فردای ۸ شهریور که انتخابات فدراسیون برگزار شد باید با یک‌خداحافظی رسمی از جمع منتخبان جدا می‌شدم اما چند روزی ماندم تا در روزهایی که تیم ملی برای آماده سازی تا مسابقات جام‌جهانی که با محدودیت شدید زمانی روبرو است، ماموریتم رابه پایان برسانم وخوشبختانه اکنون تمامی امورات جهت برگزاری اردوی اتریش آماده است.

در فوتبال رفت و آمدها امری کاملاً طبیعی به شمار می آیند و چه بهتر در پستوی این آمد و شدها، اخلاق، معرفت و اصول حرفه‌ای نیز رعایت شوند.

حرف‌ها و ناگفته‌ها در مورد عملکرد خودم، نحوه اخراج اسکوچیچ، تیم امید ومهدوی کیا و انتخابات فدراسیون فوتبال بسیار است که ترجیح می‌دهم تمامی ناگفته‌ها بماند برای یک گفت وگوی مفصل رسانه‌ای.

بنده دوباره تاکید می‌کنم شاید برای استعفایم خیلی دیر شده اما با کسب اجازه از بزرگان فوتبال کشورم رسماً خداحافظی می‌کنم و آرزو دارم که تیم ملی کشورم با درخشش و انجام بازی‌های خوب در جام جهانی ۲۰۲۲ دل مردم کشورم را شاد کنند
دوستدار شما؛ حمید استیلی