در پی وقوع زلزله در آذربایجان غربی؛ ماموریت رئیسی به وزیر کشور برای رسیدگی فوری به وضع زلزله‌زدگان در پی وقوع زلزله در منطقه خوی در استان آذربایجان غربی، رئیس جمهور به وزیر کشور ماموریت داد در اسرع وقت ظرفیت‌های موجود را در خدمت رسیدگی به مشکلات مردم مناطق آسیب‌دیده از زلزله قرار دهد. به […]

در پی وقوع زلزله در آذربایجان غربی؛

ماموریت رئیسی به وزیر کشور برای رسیدگی فوری به وضع زلزله‌زدگان

ماموریت رئیسی به وزیر کشور برای رسیدگی فوری به وضع زلزله‌زدگان

در پی وقوع زلزله در منطقه خوی در استان آذربایجان غربی، رئیس جمهور به وزیر کشور ماموریت داد در اسرع وقت ظرفیت‌های موجود را در خدمت رسیدگی به مشکلات مردم مناطق آسیب‌دیده از زلزله قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی وقوع زلزله در منطقه خوی در استان آذربایجان غربی، رئیس جمهور به وزیر کشور ماموریت داد در اسرع وقت ظرفیت‌های موجود را در خدمت رسیدگی به نیازها و مشکلات مردم مناطق آسیب‌دیده از زلزله قرار دهد.

رئیسی ضمن اعلام همدردی با آسیب‌دیدگان زلزله و ابراز خرسندی از اینکه تاکنون خسارت جانی منجر به فوت در اثر این واقعه گزارش نشده است، از همه دستگاه‌های مسئول در استان بویژه هلال احمر خواست با توجه به برودت هوا، عملیات اسکان موقت و رسیدگی به نیازهای فوری زلزله‌زدگان را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام برسانند.

رئیس‌جمهور همچنین با آرزوی سلامت برای مصدومان زلزله، بر تسریع در مداوای آنان با استفاده از ظرفیت درمانی استان آذربایجان غربی و در صورت نیاز استان‌های همجوار تاکید کرد.


ماموریت رئیسی به وزیر کشور برای رسیدگی فوری به وضع زلزله‌زدگان