به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، منچستر سیتی میهمان لوتون تاون قرار گرفت که این مسابقه با برتری ۲ بر یک سیتیزن‌ها به پایان رسید. در این بازی لوتون تاون توسط آدیبایو در دقیقه ۲+۴۵ به گل رسید ولی تیم گواردیولا توانست در ۴ دقیقه با گل‌های سیلوا […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، منچستر سیتی میهمان لوتون تاون قرار گرفت که این مسابقه با برتری ۲ بر یک سیتیزن‌ها به پایان رسید.

در این بازی لوتون تاون توسط آدیبایو در دقیقه ۲+۴۵ به گل رسید ولی تیم گواردیولا توانست در ۴ دقیقه با گل‌های سیلوا و گریلیش یک برد مهم را بدست آورد.

سیتی پس از ۳ تساوی و یک شکست در لیگ برتر انگلیس، سرانجام طعم برد را چشید تا با ۳۳ امتیاز در رده چهارم قرار گیرد و فاصله خود را با صدر و لیورپول به ۴ امتیاز کاهش دهد. 

گل‌های سیتی را در اینجا ببینید.

در دیگر بازی لیگ برتر انگلیس، چلسی در مرسی‌ساید میهمان اورتون بود که این دیدار با برتری ۲ بر صفر تافی‌ها به پایان رسید.

گل‌های اورتون را دوکوره و دابین به ثمر رساندند تا این تیم پس از برد پرگل مقابل نیوکاسل در هفته گذشته، یک برد مهم دیگر بدست آورد و از منطقه سقوط دور شود. 

گل‌های اورتون مقابل چلسی را در اینجا ببینید.

در جدول لیگ برتر انگلیس، لیورپول با ۳۷ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های آرسنال با ۳۶ امتیاز، استون ویلا با ۳۵ امتیاز و سیتی با ۳۳ امتیاز در رده‌های دوم تا سوم قرار دارند.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید