به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، در چارچوب هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا، تیم فوتبال اینترمیلان در جوزپه‌مه‌آتزا به مصاف اودینزه رفت و به برتری ۴ بر صفر رسید تا دوباره به صدر جدول بازگردد. برای اینتر در این بازی هاکان چالهان اوغلو (پنالتی)، دیمارکو، لائوتارو مارتینز و مارکوس تورام گلزنی کردند. اینتر با این برد […]

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، در چارچوب هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا، تیم فوتبال اینترمیلان در جوزپه‌مه‌آتزا به مصاف اودینزه رفت و به برتری ۴ بر صفر رسید تا دوباره به صدر جدول بازگردد.

برای اینتر در این بازی هاکان چالهان اوغلو (پنالتی)، دیمارکو، لائوتارو مارتینز و مارکوس تورام گلزنی کردند.

اینتر با این برد ۳۸ امتیازی شد و به صدر جدول چسبید. یوونتوس با ۳۶ امتیاز دوم است و میلان با ۲۹ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

*بوندس لیگا

در هفته چهاردهم بوندس لیگا آلمان، دورتموند در ورزشگاه «سیگنال ایدونا پارک» به مصاف لایپزیگ رفت و در دیداری تماشایی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا فاصله این تیم با صدر با یک بازی بیشتر به ۱۰ امتیاز برسد.

 

برای دورتموند در این بازی نیکولاس زوله و فولکروگ گلزنی کردند.

دورتموند با این شکست ۲۵ امتیازی باقی ماند و در رده پنجم قرار گرفت.

در جدول بوندس لیگا، لورکوزن با یک بازی کمتر و ۳۵ امتیاز صدرنشین است و بایرن مونیخ که امروز مقابل اینتراخت تحقیر شد، با ۳۲ امتیاز در رده دوم قرار دارد. اشتوتگارت با ۳۰ امتیاز سوم است و لایپزیگ با ۲۹ امتیاز در مکان چهارم قرار دارد.

*لیگ فرانسه

در چارچوب هفته شانزدهم لیگ فرانسه، تیم فوتبال پاریس در پارک دو پرنس میزبان نانت قرار گرفت و به برتری ۲ بر یک رسید.

 

برای پاریس بارکولا و کولو موانی گلزنی کردند.

پاریس با این برد ۳۶ امتیازی شد و با اقتدار در صدر قرار گرفت.

موناکو با یک بازی کمتر و ۳۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید