فرمانده کل ارتش: توان پهپادی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است امیر سرلشکر موسوی در همایش فرماندهان نیروی هوایی ارتش گفت: بخش قدرتمند پهپادی در نیروی هوایی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش فرماندهان نیروی هوایی […]

فرمانده کل ارتش:

توان پهپادی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است

توان پهپادی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است

امیر سرلشکر موسوی در همایش فرماندهان نیروی هوایی ارتش گفت: بخش قدرتمند پهپادی در نیروی هوایی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش فرماندهان نیروی هوایی ارتش، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به جایگاه حقیقی نیروی هوایی اظهار کرد: به حمدالله امسال شاهد برگ دیگری از کتاب افتخارات نیروی هوایی ارتش در سطح نیروهای مسلح بودیم که موجب خشنودی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در دیدار ۱۹ بهمن ماه شد.

وی ضمن قدردانی از کارکنان نیروی الهی هوایی ارتش، تصریح کرد: از تمامی عزیزانی که در جای جای این نیرو در بخش‌های مختلف تعمیرات، پشتیبانی، خدماتی حضور دارند بویژه خلبانان شجاع نیروی هوایی نهایت قدردانی را داریم.

فرمانده کل ارتش با اشاره به جایگاه پهپادی نیرویی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: به حمدالله بخش قدرتمند دیگری در این نیرو به نام پهپادی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است و این را مدیون عزیزان در بخش‌های سازندگی، قطعه سازی و عزیزان فنی در این مجموعه هستیم.

امیر سرلشکر موسوی در پایان گفت: امروز فرهنگ سازمانی، غیرت و تعصب کارکنان نیروی هوایی و همراهی صبورانه و مومنانه خانواده گرامی این عزیزان، بهترین پیشران برای در صدر ماندن است و ما نیز برای ارتقای بیش از پیش این نیرو از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.


قدرت پهپادی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است