یک‌ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه نظام پرداخت غیرعادلانه است، گفت: بی توجهی به نظام ناعادلانه پرداخت به معنای عبور از گفتمان انقلاب اسلامی و کلام امام(ره) اشت. به گزارش هشت صبح، سارا فلاحی در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس، در تذکری اصلاح نظام پرداخت را اقدام فوری دانست و […]

یک‌ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه نظام پرداخت غیرعادلانه است، گفت: بی توجهی به نظام ناعادلانه پرداخت به معنای عبور از گفتمان انقلاب اسلامی و کلام امام(ره) اشت.

به گزارش هشت صبح، سارا فلاحی در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس، در تذکری اصلاح نظام پرداخت را اقدام فوری دانست و گفت: نظام پرداخت غیرعادلانه است که هر روز مانند یک توپخانه در حال شلیک به قلب سرمایه اجتماعی است.

وی با بیان اینکه کارکنان و وزارتخانه های مختلف انواع قرارداد دارند، افزود: انواع قرادادهای رسمی، پیمانی، قراردادی و کار معین، مدت موقت، طرحی، حجمی و روزمزد همچون بلای خانمان سوز است وضعیت به گونه ای است که حتی بین کارکنان رسمی وزارتخانه ها نیز بی عدالتی در پرداخت و دریافت وجود دارد.

فلاحی گفت: کارکنان وزارت جهاد کشاورزی به عنوان مسئول تامین امنیت غذایی، از فوق العاده خاص امنیت غذایی محروم هستند. کارکنان وزارت کشور به عنوان مسئول برگزاری انتخابات های عریض و طویل نیز فوق العاده خاص نمی گیرند. بی توجهی به نظام ناعادلانه پرداخت به معنای عبور از گفتمان انقلاب اسلامی و کلام امام(ره) است که فرمودند باید نظام اسلامی مبنای تصمیم گیری هایش براساس عدالت باشد.

انتهای پیام