قالیباف در صحن مجلس: فقط دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزان هستند رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه ۱۰ تا ۱۵ شهر درگیر مسمومیت دانش‌آموزی شدند، گفت: فقط دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند. به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه […]

قالیباف در صحن مجلس:

فقط دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزان هستند

فقط دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزان هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه ۱۰ تا ۱۵ شهر درگیر مسمومیت دانش‌آموزی شدند، گفت: فقط دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه ۹ اسفند ماه) خطاب به عبدالعلی رحیمی مظفری، نماینده مردم سروستان گفت: شما امروز صبح در تذکری گفتید که ۱۰ تا ۱۵ شهر درگیر مسمومیت دانش آموزی شدند، در حالی که این طور نیست و فقط دو شهر قم و بروجرد درگیر هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده مطابق گزارش کمیسیون بهداشت و درمان آمار ارائه کردم و امروز ظهر نیز در این مورد جلسه داریم، چرا که این موضوع بسیار مهم است.

گفتنی است قرار است ساعت ۱۲ تا ۱۴ ظهر امروز کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با حضور چند تن از وزرا و مسئولان ذیربط موضوع مربوط به مسمومیت دانش‌آموزان دختر را بررسی کند.


فقط دو شهر قم و بروجرد درگیر مسمومیت دانش‌آموزان هستند