رئیسی در آیین دریافت استوارنامه سفیر جدید اروگوئه: فعال شدن ظرفیت‌های ایران و اروگوئه مستلزم تلاش مسئولان دوکشور است رئیس جمهور گفت: زمینه‌های مناسبی برای به فعلیت رسیدن ظرفیت‌های متقابل ایران و اروگوئه وجود دارد که تحقق آنها، تلاش مضاعف مسئولان دو کشور را می‌طلبد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی […]

رئیسی در آیین دریافت استوارنامه سفیر جدید اروگوئه:

فعال شدن ظرفیت‌های ایران و اروگوئه مستلزم تلاش مسئولان دوکشور است

فعال شدن ظرفیت‌های ایران و اروگوئه مستلزم تلاش مسئولان دوکشور است

رئیس جمهور گفت: زمینه‌های مناسبی برای به فعلیت رسیدن ظرفیت‌های متقابل ایران و اروگوئه وجود دارد که تحقق آنها، تلاش مضاعف مسئولان دو کشور را می‌طلبد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در آئین دریافت استوارنامه برالدو رو که نیکولا فلانگین سفیر جدید اروگوئه گفت: وجود ظرفیت‌های متنوع متقابل، به دو کشور این امکان را می‌دهد که همکاری‌های خود را به سطوح بالاتری ارتقا دهند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه اراده جمهوری اسلامی ایران گسترش همکاری‌ها با کشورهای آمریکای لاتین از جمله اروگوئه است، افزود: زمینه‌های مناسبی برای به فعلیت رسیدن ظرفیت‌های متقابل وجود دارد که تحقق آنها، تلاش مضاعف مسئولان دو کشور را می‌طلبد.

برالدو رو که نیکولا فلانگین سفیر جدید اروگوئه نیز در این مراسم با دوستانه و صمیمی توصیف کردن روابط فیمابین اظهار داشت: خوشحالم که در سرزمین کهن ایران حضور دارم و این اطمینان را می‌دهم که همه تلاش خود را برای ارتقای سطح همکاری‌ها و افزایش مبادلات و تعاملات دو کشور به ویژه در عرصه اقتصادی و تجاری به کار گیرم.


فعال شدن ظرفیت‌های ایران و اروگوئه مستلزم تلاش مسئولان دوکشور است