پایگاه خبری هشت صبح : امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد خود اتکایی و خود کفایی را راهبرد اصلی نیروهای مسلح در برابر بیگانگان دانست و گفت: طعم شیرین امنیت کام مردم را به شیرینی کشانده است. به گزارش ارتش، امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از مرکز کنترل و […]

پایگاه خبری هشت صبح :

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد خود اتکایی و خود کفایی را راهبرد اصلی نیروهای مسلح در برابر بیگانگان دانست و گفت: طعم شیرین امنیت کام مردم را به شیرینی کشانده است.

به گزارش ارتش، امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از مرکز کنترل و فرماندهی حضرت ولیعصر (عج) این نیرو اذعان داشت: راهبرد نظامی و سیاست دفاعی کشورمان عملا به گسترش امنیت پایدار در سراسر مرزهای کشورمان تبدیل شده است.

سرتیپ صباحی فرد، اظهار داشت: در ماه های اخیر پیشرفت های تحسین برانگیزی در زمینه ارتقای علوم پدافندی صورت گرفته و نقاط ضعف و کمبودهایی که در زمینه تسلیحات دفاعی داشتیم کاملا برطرف و یقینا با نمونه های خارجی پیشرفته برابری می کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته در زمینه بروز رسانی فناوری موشکی و پهپادی پیشرفت های چشمگیری داشته ایم و همواره سهم پدافند هوایی از قدرت بازدارندگی کشورمان روندی مثبت و روبه رشد داشته است.

وی افزایش توان دفاعی و قدرت بازدارندگی را گامی مثبت در عرصه بین المللی و رویارویی با قدرت های برتر دنیا دانست و گفت: طعم شیرین امنیت کام مردم را به شیرینی کشانده است.

سرتیپ صباحی فرد با اشاره به اینکه اعمال تحریم ها تا حدی چرخه پیشرفت در حوزه های مختلف را کند و تحت شعاع قرار داده و عملا هزینه دستیابی به فناوری های بروز را چند برابر کرده است، تصریح کرد: خود اتکایی و خودکفایی راهبرد اصلی نیروهای مسلح در برابر بیگانگان است.