به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سردار سرتیپ محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از منطقه مرزی جلفا در شمال غرب کشور، بازدید کرد. دیدار چهره به چهره با جمعی از رزمندگان نیروی زمینی سپاه مستقر در این منطقه، بررسی و ارزیابی امکانات دفاعی و میزان آمادگی در اجرای هر چه بهتر مأموریت‌های دفاعی، […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، سردار سرتیپ محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از منطقه مرزی جلفا در شمال غرب کشور، بازدید کرد.

دیدار چهره به چهره با جمعی از رزمندگان نیروی زمینی سپاه مستقر در این منطقه، بررسی و ارزیابی امکانات دفاعی و میزان آمادگی در اجرای هر چه بهتر مأموریت‌های دفاعی، از جمله برنامه‌های حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه در این منطقه بود.

گفتنی است؛ این بازدید در چارچوب بازدیدهای تعریف شده در سین مأموریتی است که به طور مداوم توسط فرمانده نیروی زمینی سپاه از سراسر مرزهای حوزه مأموریتی در شمال، جنوب، غرب و شرق کشور انجام می‌شود و دیدار و قدردانی از مدافعان وطن و حافظان امنیت، پیگیری تمهیدات تقویت سازمان دفاعی و بررسی نقاط قوت و ضعف در مسیر اجرای هر چه بهتر مأموریت‌های ذاتی در سراسر کشور، از اهداف آن است.

سردار پاکپور در ادامه، از آموزشگاه رزم مقدماتی شهید قاضی طباطبایی نیروی زمینی سپاه بازدید و آمادگی رزمی، روحی و معنوی سربازان را مثبت ارزیابی کرد.


فرمانده نیروی زمینی سپاه از مرز جلفا بازدید کرد – پایگاه خبری هشت صبح