مخبر: غفوری فرد از فعالین خوشنام عرصه سیاسی بود معاون اول رئیس جمهور گفت: غفوری فرد از فعالین خوشنام در عرصه سیاسی بود که در طول دوران حیاتش خدمات زیادی را به مردم و کشور ارائه کرد. به گزارش خبرگزاری مهر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، در پیامی درگذشت حسن غفوری فرد وزیر اسبق […]

مخبر:

غفوری فرد از فعالین خوشنام عرصه سیاسی بود

غفوری فرد از فعالین خوشنام عرصه سیاسی بود

معاون اول رئیس جمهور گفت: غفوری فرد از فعالین خوشنام در عرصه سیاسی بود که در طول دوران حیاتش خدمات زیادی را به مردم و کشور ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، در پیامی درگذشت حسن غفوری فرد وزیر اسبق نیرو و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

بر اساس این گزارش در بخش‌هایی از متن پیام تسلیت مخبر آمده است:

درگذشت دکتر حسن غفوری فرد که سوابق متعددی در جایگاه‌های مدیریتی و اجرایی کشور از جمله وزارت نیرو، نمایندگی ادوار مجلس، استانداری، ریاست سازمان تربیت بدنی و معاون رئیس‌جمهور و نیز رئیس هیأت بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی داشت، موجب تأثر اینجانب شد.

دکتر غفوری فرد از فعالین خوشنام در عرصه سیاسی بود که در طول دوران حیاتش خدمات زیادی را به مردم و کشور ارائه کرد.

اینجانب ضایعه درگذشت این یاور قدیمی انقلاب و مدیر سخت‌کوش را صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای خانواده و بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.


غفوری فرد از فعالین خوشنام عرصه سیاسی بود