امیر تتلو که از سوی پلیس ترکیه به ایران تحویل شد و با دستور قضایی بازداشت شده است در سال‌های قبل عکس‌هایی با برخی مسئولان و چهره‌های اصولگرا داشته که در ادامه می‌بینید. به گزارش انصاف نیوز، تتلو در سال ۱۳۹۶ به جشن نخستین سالگرد راه‌اندازی «فارس پلاس» در خبرگزاری اصولگرای فارس دعوت شد و […]

امیر تتلو که از سوی پلیس ترکیه به ایران تحویل شد و با دستور قضایی بازداشت شده است در سال‌های قبل عکس‌هایی با برخی مسئولان و چهره‌های اصولگرا داشته که در ادامه می‌بینید.

به گزارش انصاف نیوز، تتلو در سال ۱۳۹۶ به جشن نخستین سالگرد راه‌اندازی «فارس پلاس» در خبرگزاری اصولگرای فارس دعوت شد و از سوی چهره‌هایی همچون مجتبی ذوالنور، سیدیاسر جبرائیلی، سیدنظام‌الدین موسوی، سیدعزت‌الله ضرغامی و حمید رسایی مورد تقدیر قرار گرفت.

(تصاویر)

حمید رسایی (نماینده‌ی اصولگرای سابق مجلس) – سیدنظام موسوی (نماینده‌ی اصولگرای فعلی مجلس و مدیرعامل وقت خبرگزاری فارس)

(تصاویر)

از راست: مجتبی ذوالنور (نایب رئیس فعلی مجلس)، سیدیاسر جبرائیلی (فعال سیاسی اصولگرا و رئیس فعلی رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی نظام)، عزت‌الله ضرغامی (رئیس وقت صداوسیما و وزیر گردشگری دولت رئیسی)، حمید رسایی

(تصاویر)

سیدنظام موسوی و امیر تتلو

(تصاویر)

سیدنظام موسوی، حمید رسایی و امیر تتلو

(تصاویر)

مجتبی ذوالنور، یاسر جبرائیلی، عزت الله ضرغامی

(تصاویر)

سیدنظام موسوی و حمید رسایی

(تصاویر)

مجتبی ذوالنور، عزت الله ضرغامی، سیدنظام موسوی

 

امیر تتلو چند هفته قبل از اینکه در این مراسم مورد تقدیر اصولگرایان قرار بگیرد با ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ۹۶ دیدار کرده بود.

(تصاویر)

خبرگزاری فارس در واکنش به انتقادات از این دیدار نوشته بود:

«صحنه رقابت هنرمندان حامی روحانی و رئیسی و به تبع آن تخریب گسترده حجت‌الاسلام رئیسی هر لحظه داغ‌تر می‌شد تا آنکه هم او که از سوی روحانی متهم به دیوارکشی و مخالفت با کنسرت و موسیقی بودند در فرودگاه مهرآباد با صحنه‌ای غیرقابل باور روبرو شود.

امیرحسین مقصودلو با همان بدن پر از تتو، دیدار رئیسی را در فرودگاه مهرآباد به انتظار نشسته بود…

با هماهنگی‌های صورت گرفته، حجت‌الاسلام رئیسی پذیرفت تا دقایقی پای صحبت‌های این جوان ایرانی بنشیند؛ رئیسی که نماد انتخاباتی‌اش کارت ملی بود و شعارش رئیس‌جمهور همه مردم ایران، نه تنها مخالفتی با این دیدار نکرد بلکه بر اساس تعالیم اسلام دقایقی را پای صحبت‌های تتلو نشست و گوش به حرف‌های او سپرد. امیرحسین مقصودلو از خودش گفت از گذشته اش، از خطاهایش، از اعتقاداتش، از اینکه سعی دارد از این پس مسلمان‌تر از گذشته به ترویج اسلام و دفاع از کشور و رهبر بپردازد و پس از آنکه متوجه شد رئیسی هم آهنگ امام رضای او را شنیده است برای ادامه فعالیت هنری خود راسخ‌تر و محکم‌تر از گذشته شود.

کد ویدیو

سیر تحولات امیرحسین مقصودلو و دیدار شوکه‌کننده او با حجت‌الاسلام رئیسی با او را باید ساعت‌ها و روز‌ها بررسی کرد آری رئیس جمهوری برای همه مردم ایران با همه سلایق و عقاید دینی برازنده رئیسی است؛ جوانان ما با هر تیپ و شخصیت گاهی فقط و فقط نیاز به توجه دارند؛ نیاز به چند دقیقه تفکر و صحبت دارند.

تتلو می‌گوید بار‌ها خواسته است تا با دولتمردان دولت روحانی بنشیند و صحبت کند، اما آن‌ها نخواسته‌اند!

تتلو که سال‌ها پیش پدر خود را نیز از دست داده است در فضایی بسیار صمیمی از آهنگ‌هایش می‌گوید و تتوهایش و پشیمانی‌هایش و …»

تتلو چند روز پس از این دیدار در انتخابات ۹۶ به آقای رئیسی رای داد و عکسی از برگه‌ی رای خود را نیز در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرد.

(تصاویر)

امیر تتلو دو سال پیش از حمایت از رئیسی و تقدیر شدن از سوی اصولگرایان بر روی ناو نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز موزیک ویدئویی را ساخت که انتشار آن واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشت.

(تصاویر)

(تصاویر)

دریادار سیاری، فرمانده وقت نیروی دریایی ارتش چند سال بعد از انتشار این کلیپ امیر تتلو، در یک برنامه‌ی تلویزیونی گفت: «والله ما او را نمی‌شناختیم که اصلا کی هست. گفتند یک اکیپی آمده که آهنگی بسازد و خواننده دارند، سیستم‌های فرهنگی ما هم هماهنگ کردند، آن‌ها رفتند انجام دادند، ولی یک چیز دیگری از توی آن درآمد»