وحیدی در حاشیه هیئت دولت: عناصر دستگیر شده فرانسوی و داعشی در اختیار قوه قضاییه هستند وزیر کشور گفت: عناصری از دستگاه اطلاعاتی فرانسه و عناصری در رابطه با داعش در آشوب‌های اخیر دستگیر شدند که در اختیار قوه قضاییه هستند تا طبق قانون با آنها برخورد شود. به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، احمد وحیدی وزیر […]

وحیدی در حاشیه هیئت دولت:

عناصر دستگیر شده فرانسوی و داعشی در اختیار قوه قضاییه هستند

عناصر دستگیر شده فرانسوی و داعشی در اختیار قوه قضاییه هستند

وزیر کشور گفت: عناصری از دستگاه اطلاعاتی فرانسه و عناصری در رابطه با داعش در آشوب‌های اخیر دستگیر شدند که در اختیار قوه قضاییه هستند تا طبق قانون با آنها برخورد شود.

به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، احمد وحیدی وزیر کشور امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت با اشاره به روند معرفی استاندار تهران گفت: گزینه‌هایی در دست بررسی است و قطعاً با طی شدن مراحل بررسی گزینه نهایی استاندار تهران به هیأت دولت معرفی تا انتخاب شود.

وی تاکید کرد: بزودی گزینه استاندار تهران به هیأت دولت معرفی خواهد شد.

وزیر کشور با اشاره با حوادث اخیر کشور گفت: دشمن تلاش کرد با ایجاد ناامنی و متوقف کردن حرکت علمی کشور و با ایجاد مزاحمت برای کسب و کارهای مردم فضای ناامنی را ایجاد کند که با برخورد قوی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی نتوانست به اهداف خود برسد.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال گسست گفتمانی میان قشرهای مردم و بازداشتن دولت از رسیدگی و خدمت به مردم است. جوانان و نوجوانانی که در کشور هستند فرزندان نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: طبیعتاً عناصری هستند که در این ماجرا آمدند و وارد شدند که دو دسته هستند یکی افرادی که با صحبت قابل اصلاح هستند و خیلی‌ها هم هستند که احساس ندامت می‌کنند.

وحیدی در پاسخ به سوالی درباره اتباع خارجی که در اتفاقات اخیر دستگیر شدند، گفت: در اغتشاشات افرادی از ملیت‌های دیگر دستگیر شدند که برخی نقش زیادی داشتند.

وی افزود: عناصری از دستگاه اطلاعاتی فرانسه و عناصری در رابطه با داعش در آشوب‌های اخیر دستگیر شدند که در اختیار قوه قضاییه هستند تا طبق قانون با آنها برخورد شود.


عناصر دستگیر شده فرانسوی و داعشی در اختیار قوه قضاییه هستند