استان ها

عناصر تاثیرگذار در انتخابات با اتحاد برای رفع مشکلات تلاش کنند – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه امروز ورامین ضمن تقدیر از برنامه‌های اجرا شده در دهه کرامت بر لزوم برگزاری باشکوه مراسم میلاد امام هشتم (ع) تاکید کرد و گفت: از برنامه‌های خادمیاران رضوی که در نماز جمعه هم حضور پیدا کردند، تشکر می‌کنم.

وی سپس به ۳۰ اردیبهشت روز ملی جمعیت اشاره کرد و گفت: باید به فرزند آوری و نسل جوان و کارآمد اهمیت داد، لازمه جمعیت مناسب زمینه سازی ازدواج آسان و تشکیل خانواده است.

امام جمعه موقت ورامین از برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید استان تهران تقدیر کرد و افزود: بر همین اساس مراسم شهدای دانش آموز استان تهران فردا شنبه، بعد از نماز مغرب و عشا در حرم شهدای گمنام برگزار خواهد شد و مردم عزیز حضور پیدا خواهند کرد.

وی سپس به محکومیت جنایات اسرائیل در قتل عام مردم غزه و رفح پرداخت و افزود: موج دفاع از فلسطین در دانشگاه‌های آمریکا قابل تقدیر است.

قدوسی نژاد گفت: تاکنون سه هزار دانشجو و استاد در دانشگاه‌های آمریکا دستگیر شدند و بوی تعفن حقوق بشر آمریکایی‌ها دنیا را فرا گرفته است

وی با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از حضور مردم تقدیر کرد و گفت: ضمن تبریک به علی خزایی نماینده منتخب، از زحمات حسین نوش آبادی نماینده سابق منطقه تقدیر می‌کنم.

خطیب جمعه ورامین گفت: باید همه عناصر تأثیرگذار در انتخابات در ورامین دست به دست یکدیگر داده و برای خدمت به مردم و رفع مشکلات گام بردارند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا