سیاسی

عملیات «وعده صادق» دهان یاوه گویان جهان را بست – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، سردار منصور شوقانی صبح یکشنبه در مراسم نواختن زنگ مقاومت در مرکز آموزشی شهید قزوهی سمنان با بیان اینکه «وعده صادق» دهان یاوه گویان جهان را بست، بیان کرد: این عملیات توانست اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهد.

وی با بیان اینکه این عملیات برای جبهه مقاومت دلگرم کننده بود، افزود: عملیات وعده صادق توسط فرزندان برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا، رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد و توانست مشت محکمی بر دهان مستکبران باشد.

فرمانده سپاه استان سمنان به سالروز تأسیس سپاه هم اشاره کرد و گفت: یکی از شعارهای اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمایت از همه وفاداران و کسانی است که در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی با توکل به خدا در این سنگر دستاوردهای انقلاب پاسداری می‌کنند.

شوقانی غلبه خون بر شمشیر در جای جای جهان و حمایت از مستضعفان جهان را شعار سپاه دانست و تاکید کرد: پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی رسالت سپاه است.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان نیز در سخنانی کوتاه گفت: عملیات غرور آفرین وعده صادق پاسخ به اقدام جنایت‌کارانه رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل در به شهادت رساندن مستشاران نظامی کشور در سوریه و سایر اقدامات خبیثانه این رژیم جعلی بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا