سرویس بین الملل هشت صبح:  رهبران حزب تحریک انصاف اعلام کردند که عمران‌خان از یک عملیات ترور جان سالم بدر برده است. نیروهای امنیتی حاضر در محل یک مهاجم را بازداشت کردند. درپی تیراندازی امروز در منطقه «وزیر آباد» چند نفر از فعالان حزب تحریک انصاف و از چهره‌های سیاسی این حزب نیز زخمی شدند […]

سرویس بین الملل هشت صبح:  رهبران حزب تحریک انصاف اعلام کردند که عمران‌خان از یک عملیات ترور جان سالم بدر برده است. نیروهای امنیتی حاضر در محل یک مهاجم را بازداشت کردند.

درپی تیراندازی امروز در منطقه «وزیر آباد» چند نفر از فعالان حزب تحریک انصاف و از چهره‌های سیاسی این حزب نیز زخمی شدند و این حادثه تاکنون یک تلفات جانی داشته است.

گفته می‌شود عمران‌خان نخست وزیر سابق پاکستان نیز درپی تیراندازی زخمی شده اما وضعیت وی پایدار است و برای درمان به مکان امن منتقل شد.

یاسمین رشید، از رهبران حزب تحریک انصاف می‌گوید عمران خان از پای راست زخمی شده و وضعیت او خوب است.
این حادثه همزمان با هفتمین روز از تظاهرات ضددولتی در پاکستان رخ می‌دهد که به رهبری عمران‌خان به سمت اسلام‌آباد در حال حرکت است.

«شهباز شریف» نخست وزیر پاکستان حادثه تیراندازی در تظاهرات عمران‌خان را به شدت محکوم کرد و از مقامات امنیتی و انتظامی خواست تا تحقیقات فوری درباره عوامل این حمله انجام دهند.

عمران‌خان رهبر حزب تحریک انصاف پاکستان برگزاری انتخابات زودهنگام را از دولت در این کشور مطالبه می‌کند و تهدید کرده که اگر مطالبه مخالفان پذیرفته نشود تظاهرات ضددولتی با ورود به اسلام‌آباد تبدیل به یک تحصن طولانی مدت خواهد شد.

رهبران دولت ائتلافی پاکستان پیشنهاد مذاکره را به جناح مخالف به رهبری عمران‌خان ارائه کرده و همزمان هشدار دادند که دولت هرگز اجازه هرج و مرج در کشور و محاصره پایتخت به بهانه تظاهرات و فعالیت‌های سیاسی را نخواهد داد.