دهمرده در تذکر شفاهی: عده‌ای در زمین و مکتب بایدن‌ بازی می‌کنند/ دشمن شادکن نباشیم نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه عده ای به گونه‌ای سخن می گویند که گویا در زمین و مکتب بایدن و نفتالی بازی می کنند. به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه […]

دهمرده در تذکر شفاهی:

عده‌ای در زمین و مکتب بایدن‌ بازی می‌کنند/ دشمن شادکن نباشیم

عده‌ای در زمین و مکتب بایدن‌ بازی می‌کنند/ دشمن شادکن نباشیم

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه عده ای به گونه‌ای سخن می گویند که گویا در زمین و مکتب بایدن و نفتالی بازی می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۷ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در مقابل عظمت و بزرگی ملت فهیم و شریف ایران که حماسه و رکورد جدیدی در ۱۳ آبان خلق کردند و برای دوستان امید و نشاط و برای دشمنان یأس و ناامیدی به همراه داشتند، سر تعظیم فرود می آورم.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه ما در زمینه خدمت بی‌منت به این ملت بزرگوار بسیار سنگین است.

وی تصریح کرد: به برخی از عناصر اخطار می‌دهم در درگیری حق و باطل تکلیف خود را مشخص کنند که آیا با تروریست و رفتار داعشی موافق هستند یا خیر و یکی به میخ و یکی به نعل کوبیدن را کنار بگذارند. سخن و اقدامی که دشمن شادکن باشد، بازی کردن در زمین دشمن است.

دهمرده اظهار داشت: چرا عده‌ای به گونه‌ای سخن می‌گویند تا دشمنان ملت برای آن‌ها کف و سوت بزنند؟ چرا در زمین و مکتب بایدن و نفتالی بازی می‌کنند؟


عده‌ای در زمین و مکتب بایدن‌ بازی می‌کنند/ دشمن شادکن نباشیم