پایگاه خبری هشت صبح : عباس عبدی در واکنش به حمله محمود احمدی بیغش، نماینده شازند نوشت: یک نماینده مجلس استصوابی از توییت من در باره فساد چای ناراحت شده و بجای استدلال حرف‌های توهین آمیز و نامربوط زده. توییترش را دیدم. مثلا نماینده مردم است و از ۳ سال پیش آمده توییتر ۷۵۰ […]

پایگاه خبری هشت صبح :

عباس عبدی در واکنش به حمله محمود احمدی بیغش، نماینده شازند نوشت: یک نماینده مجلس استصوابی از توییت من در باره فساد چای ناراحت شده و بجای استدلال حرف‌های توهین آمیز و نامربوط زده.

توییترش را دیدم. مثلا نماینده مردم است و از ۳ سال پیش آمده توییتر ۷۵۰ دنبال کننده دارد بعد بخودش اجازه داده که از طرف مردم ایران حرف بزند. وضع ما همین است.

گفتنی است که عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی روز گذشته در خصوص فساد چای دبش در شبکه اجتماعی ایکس نوشته بود که ‌اکنون اعلام شده که علت استعفا و برکناری وزیر جهاد کشاورزی و قائم مقام او فساد در واردات نهاده‌های دامی بوده. چرا همان زمان که استعفایش را اعلام کردند یک کلمه در این باره نگفتند؟ این نوع شفافیت و مبارزه با فساد، مختص اصولگرایان است.

در این راستا، محمود احمدی بیغش، نماینده شازند در مجلس یازدهم درجواب عباس عبدی  گفته بود: آقای عباس عبدی شما پیاده نظام بی مصرف اسب های مرده اصلاحاتی ها هستید که با این تهمت ها و فرافکنی ها نمی توانید فجایع دوران مدیریتی خود و خیانت های بزرگی که به کشور در جاهای حساس از جمله برنامه های هسته ای ایران داشته اید را کم اثر کنید، حافظه تاریخی مردم ما قوی تر از مهمل بافی های شماست !!