نوروزی در صحن مجلس: طرح اصلاح قانون مهریه باید در دستور کار مجلس قرار گیرد نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار آن شد که طرح اصلاح قانون مهریه در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن نوروزی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۹ […]

نوروزی در صحن مجلس:

طرح اصلاح قانون مهریه باید در دستور کار مجلس قرار گیرد

طرح اصلاح قانون مهریه باید در دستور کار مجلس قرار گیرد

نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار آن شد که طرح اصلاح قانون مهریه در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن نوروزی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۹ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به همه مردم ایران به ویژه پرستاران تبریک عرض می‌کنم.

وی گفت: طرح اصلاح قانون مهریه حدود دو سال است که در کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس آماده شده اما هنوز در دستور کار صحن علنی مجلس قرار نگرفته است.

نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما در طرح اصلاح قانون مهریه آوردیم که مهریه باید نقد باشد و اگر هم مهریه نسیه و عند الاستطاعه باشد، مهرالسنه باشد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سوال بنده آن است آیا مطرح کردن طرح اصلاح قانون مهریه مشکل شرعی، سیاسی یا اجتماعی دارد که معاونت حقوقی آن را به عقب می‌اندازد و در دستور کار مجلس قرار نمی‌گیرد؟


طرح اصلاح قانون مهریه باید در دستور کار مجلس قرار گیرد