به گزارش خبرگزاری مهر، «سید عبدالرحیم ساداتی‌فر» سرکنسول جدید جمهوری اسلامی ایران در کربلا، در آستانه عزیمت به محل مأموریت با «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه کشورمان، دیدار و برنامه کاری خود در دوره پیش‌رو را تشریح کرد. امیرعبداللهیان در این دیدار با تاکید بر اهمیت روابط فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق، […]


به گزارش خبرگزاری مهر، «سید عبدالرحیم ساداتی‌فر» سرکنسول جدید جمهوری اسلامی ایران در کربلا، در آستانه عزیمت به محل مأموریت با «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه کشورمان، دیدار و برنامه کاری خود در دوره پیش‌رو را تشریح کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار با تاکید بر اهمیت روابط فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق، خصوصاً در حوزه‌های دینی و تبادلات مردمی، بویژه محبت مردم دو کشور در زمینه زیارت عتبات عالیات و مرقد حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا (ع) در مشهد مقدس، بر ضرورت سازماندهی و روان سازی سفر زوار اهل بیت (ع) بین دو کشور تاکید کرد.

ساداتی‌فر مدیرکل آمریکای جنوبی، مشاور وزیر و مدیرکل وزارتی، دستیار وزیر در حوزه نظارتی، کاردار جمهوری اسلامی ایران در آرژانتین، سفیر کشورمان در کلمبیا و سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف را در کارنامه کاری خود دارد.