استان ها

صنعت نفت قعرنشین ماند/ زور کمالوند و حسینی به هم نرسید – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر امروز شنبه از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه امام خمینی اراک و با قضاوت بیژن حیدری به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی یک به یک به پایان رسید.

ترکیب آلومینیوم
احمد گوهری، احسان قهاری (کارت زرد)، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد، عارف حاجی‌عیدی، محمدمهدی لطفی، محمدامین کاظمیان و شروین بزرگ (۷۷- امیر نوری).

ترکیب صنعت نفت
مصطفی ناییج‌پور، عرفان قهرمانی، علی یوسف، حسین شنانی (کار زرد) (۴۶- حسین شنانی)، طالب ریکانی، پیام پارسا، تراوالی بوباکار (۷۱- رحیم آلبوغبیش)، میثم تهی‌دست، فرشاد محمدی‌مهر (۱۰- حسین سنگرگیر)، محمدصادق بارانی و امیرمحمد پناه.

نیمه اول

تیم فوتبال صنعت نفت با هدایت فراز کمالوند در حالی پا به این بازی گذاشت که برای فرار از منطقه سقوط به ۳ امتیاز این دیدار خارج از خانه نیاز مبرم دارد و آلومینیوم هم با هدایت مجتبی حسینی هم برای آنکه بتواند جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشد تلاش می‌کند این مسابقه را به سود خود به پایان برساند.

نیمه اول این دیدار تا آخرین لحظات با تساوی بدون گل دنبال می‌شد اما در دقیقه ۴۴ «حسین شنانی» موفق شد نخستین گل بازی را برای صنعت نفت به ثمر برساند تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.

نیمه دوم

در نخستین دقایق نیمه دوم تیم آلومینیوم برای فرار از شکست خانگی به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ۵۰ شروین بزرگ با یک ضربه سر تماشایی موفق شد کار را به تساوی بکشاند.

در ادامه هم تغییری در نتیجه بازی رخ نداد و تیم‌ها به یک امتیاز بازی رضایت دادند.

در جدول رده بندی لیگ برتر، آلومینیوم با ۳۵ امتیاز هشتم است و صنعت نفت با ۲۰ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا