حوادث رکنا: مسوول اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان تکاب از فوت یک مرد سالمند بر اثر برخورد بنز ۱۰ چرخ در داخل شهر تکاب خبر داد. به گزارش رکنا؛ مسوول اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان تکاب، امیدی، در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه قبل‌از ظهر امروز درپی تماس شهروندان با اورژانس‌۱۱۵ از برخورد […]

حوادث رکنا: مسوول اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان تکاب از فوت یک مرد سالمند بر اثر برخورد بنز ۱۰ چرخ در داخل شهر تکاب خبر داد.

به گزارش رکنا؛ مسوول اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان تکاب، امیدی، در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه قبل‌از ظهر امروز درپی تماس شهروندان با اورژانس‌۱۱۵ از برخورد یک دستگاه ماشین سنگین باری با عابر پیاده در میدان قائم بالاتر از بیمارستان شهدا خبر دادند که بلافاصله اکیپی از نیروهای اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: یک دستگاه خودروی بنز ۱۰ چرخ مرد سالمند ۹۰ ساله را زیر گرفته و به دلیل شدت جراحت و وارد شدن آسیب‌های جدی به ناحیه سر در دم جان خود را از دست داده بود.، هفته گذشته نیز واژگونی پژو در داخل شهر تکاب جان راننده جوان را گرفته و این دومین حادثه رانندگی منجر به فوت در داخل شهر تکاب در یک هفته اخیر است.


صحنه تلخ مرگ مرد پیر در میدان قائم