استان ها

شهید رئیسی عشق وافری به مردم داشت – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

آیت الله علیرضا اعرافی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: زندگی شهید آیت الله رئیسی درس تواضع و فروتنی با خود به همراه دارد و هر کسی که در کنار ایشان بود، احساس فاصله ای نمی کرد.

مدیر حوزه های علمیه گفت: رییس جمهور شهید، صفای باطنی و گوش شنوایی برای شنیدن درد و دل مردم و همچنین مسائلی که در جلسات مطرح می شد داشت و در نهایت جمع بندی خوبی را برای حل مشکلات و پیگیری موضوعات داشت.

آیت الله اعرافی گفت: شهید رئیسی عشق وافری به مردم داشت و وقتی با ایشان جلساتی را داشتیم همواره این عشق به ملت در وجود ایشان مشهود بود.

نائب رییس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: شهید رئیسی روحیه هم اندیشی و نگاه تمدنی داشت و ذوب در امام و رهبری، ملت و شهدا بود.

وی با بیان اینکه آیت الله رئیسی به مسائل حوزه بین الملل آشنایی داشت افزود: رییس جمهور به همراه شهید امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه برای جبهه مقاومت اسلامی منطقه اقدامات اثربخشی داشتند.

آیت الله اعرافی بیان کرد: غم از دست دادن رییس جمهور و همراهان ایشان سخت و دشوار و جانکاه است، اما امیدواریم با این وجود، شاهد افزایش همبستگی و وحدت ملی در کشور باشیم.

امام جمعه قم با اشاره به حوادث مشابه در طول تاریخ انقلاب اسلامی و از دست دادن شخصیت های برجسته نظام بیان کرد: کشور ما تجربه های سنگینی را داشته و امید است با همت والای ملت بزرگ ایران از این غم جانکاه دستمایه ای برای ترقی و اقتدار ملی داشته باشیم.

وی افزود: حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی بسیار مهم است و ان شالله با هدایت های رهبر معظم انقلاب و پیش بینی های قانونی شاهد ادامه امور کشور باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا