استان ها

شهید رئیسی با دشمن مقتدر و با مردم مهربان بود – هشت صبح

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مختاری در مراسم محوری شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش شامگاه چهارشنبه در حسینیه جماران با بیان اینکه امروز در غزه چهره واقعی تفکر مادی که محصول آن فساد است، به خوبی آشکار شده است، تاکید کرد: انقلاب اسلامی با دست خالی بر استبداد داخلی دو هزار و پانصد ساله و استکبار خارجی در ایران پیروز شد و با بر پایی انتخابات نظام جمهوری اسلامی با ۹۸.۲ درصد آرای مردم در ایران تشکیل شد.

وی خاطر نشان کرد: در ده سال اول انقلاب ریاست جمهوری مقام معظم رهبری و شهید رجایی را داشتیم اما نخست وزیر در آن زمان همه‌کاره بود و دوران نخست وزیری شهیدان رجایی و باهنر هم کوتاه مدت بود.

حجت الاسلام مختاری تصریح کرد: با شکل‌گیری حرکت انحرافی در کشور بین حاکمان و مردم فاصله ایجاد شد و این موضوع سبب نا امیدی مردم شد و اعتدال آمریکایی در کشور مطرح شد.

حجت الاسلام مختاری خاطر نشان کرد: چون شعارهای دولت احمدی نژاد در بستر توحیدی نبود در چهار ساله دوم آن مشکلاتی ایجاد شد.

وی یادآور شد: هنر آیت الله رئیسی این بود که برای اولین بار مدل حکمرانی اسلامی را در ایران ارائه کرد.

به گفته وی آیت الله رئیسی باور داشت که باید بنده خدا بود نه کدخدا و به سنت‌های الهی اعتقاد داشت.

حجت الاسلام مختاری خاطر نشان کرد: جهان ارکستی نیست که آمریکا هر طور که گفت ما بنوازیم بلکه باید ایمان خود را برای مقابله با دشمن تقویت کنیم.

وی تاکید کرد: هشت سال صرف برجام شد که هیچ نتیجه‌ای برای ما در بر نداشت چون دنیا به جنگلی تبدیل شده که جز حرف زور چیزی را نمی‌شنود.

وی در ادامه گفت: آیت الله رئیسی رئیس جمهور ولایی بود و در مقابل دشمنان با صلابت و با مردم با مهربانی برخورد می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه جنگ واقعی ما امروز جنگ اقتصادی است، تاکید کرد: شهادت آیت الله رئیسی مصیبت بزرگی بود اما باید با حفظ آرامش بدانیم که تفکر ولایی ما وابسته با شخص نیست و فرهنگ اسلامی از قدرتی برخوردار است که ما را از بدترین شرایط می‌تواند نجات دهد.

به گفته حجت الاسلام مختاری بسیجی یک عنوان عام است و ایران پر از بسیجی است و باید با شناخت وظایف فردی و اجتماعی به خوبی به آن عمل کنیم تا از به میدان آمدن دشمن در ۵۰ روز آینده در انتخابات ریاست جمهوری جلوگیری کنیم.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه هر کسی که می‌خواهد امروز در جامعه نقش ایفا کند باید به صفات اسلامی آراسته باشد، گفت: مردم خراسان جنوبی دو بار برای ریاست جمهوری و مجلس خبرگان آیت الله رئیسی را انتخاب کردند و خداوند برای بار سوم او را انتخاب کرد و انجام این کار سبب رسوایی دشمن و خنثی شدن توطئه‌های آنها در شرایط فعلی شد.

وی با اشاره به اینکه مؤمن دوبار از یک سوراخ گزیده نمی‌شود، تصریح کرد: شبیه‌ترین فرد به آیت الله رئیسی را باید به عنوان رئیس جمهور آینده انتخاب کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا