شهید «اسماعیل احمدی» پای ندای رهبرش برای خدمت به مردم ایستاد

Print Friendly, PDF & Email

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران:

شهید «اسماعیل احمدی» پای ندای رهبرش برای خدمت به مردم ایستاد

شهید «اسماعیل احمدی» پای ندای رهبرش برای خدمت به مردم ایستاد

شمیرانات- معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید «اسماعیل احمدی» پای ندای رهبرش برای خدمت به مردم ایستاد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی شامگاه جمعه در مراسم وداع با پیکر شهید اسماعیل احمدی که در شهرک «شهید محلاتی» برگزار شد، طی سخنانی گفت: معجزه امام خمینی (ره) تربیت انسان‌هایی بود که همه وجودشان وقف مردم بود که برای خدمت سراز پا نشناسند، در این عرصه گروهی میدان پیدا کردند که در عرصه‌های رزم و پیکار با مشرکین حضور پیدا کنند و در این راه جانبازی کردند و گروهی عرصه‌های خدمت به مردم و مستضعفین نصیبشان شد.

وی افزود: افرادی پای کار ندای رهبرشان برای خدمت رسانی به محرومان آمدند و زندگی‌شان را وقف کردن مردم کردند لذا اگر امروز می‌بینیم که ملت ما جوانمردانه ایستاده و از انقلابش دفاع می کنه، مدیون خدمت این افراد است، این افراد محرومان را دریافتند و نگذاشتند که دور از نگاه‌ها بمانند و مردم را پای کار انقلاب نگه داشتند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: شهادت دستمزد غم‌هایی بود که شهید حاج اسماعیل احمدی از دل یتیمان و محرومان در دل کوه‌های دور دست برداشت، شهید دنبال سختی و مشکل می‌رفت. او در شب ولادت حضرت اباعبدالله (ع) توفیق ملاقات اربابش را پیدا کرد، عبدالله والی را الگوی خودش قرار داده بود و خودش به یک الگو تبدیل شد.

وی افزود: این شهید هم فداکارانه خدمت می‌کرد و هم به مردم راه را نشان می‌داد، چه جوان‌هایی که با هنرنمایی حاج اسماعیل به گروه‌های جهادی پیوستند و به مردم خدمت کردند، ما شهادت می‌دهیم که این سرباز امام خامنه‌ای عاشق خدمت به مردم بود و در این راه بسیار تلاش کرد.

این خبر تکمیل می شود…

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا