اقتصادی

شرایط فروش سوزوکی سیاز و بالنو اعلام شد + جدول اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳

به گزارش هشت صبح و به نقل از انتخاب :

شرکت راساموتور خاورمیانه که واردات خودروهای سوزوکی و جی‌ای‌سی به ایران را بر عهده دارد، شرایط فروش سوزوکی سیاز و بالنو را اعلام کرد. متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی ثبت‌نام کرده‌اند و خواهان خرید سوزوکی سیاز و بالنو هستند، قادر به بهره‌مندی از این شرایط فروش خواهند بود.

 

براساس بخشنامه راساموتور، مهلت واریز وجه سوزوکی سیاز و سوزوکی بالنو از ۲۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ آغاز شده است. مشتریان تا روز دوشنبه، ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳، فرصت دارند مبلغ موردنیاز برای خرید سوزوکی سیاز و بالنو را به حساب راساموتور واریز کنند.

 

براساس اولویت‌بندی متقاضیان خرید خودروهای وارداتی، پیامک اطلاع‌رسانی به متقاضیان ارسال خواهد شد. درصورتی‌که مشتریان نسبت به واریز وجه اقدام نکنند، این کار به‌منزله انصراف از خرید حساب خواهد بود.

 

قیمت سوزوکی سیاز از سوی راساموتور یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان اعلام شده است. درهمین‌حال، سوزوکی بالنو نیز قیمت یک میلیارد و ۵۰۵ میلیون تومان دارد. سایر جزئیات را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 

شرایط فروش سوزوکی سیاز و بالنو، فروردین ۱۴۰۳:

شرایط فروش سوزوکی سیاز و بالنو اعلام شد + جدول اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳

سوزوکی سیاز به‌عنوان یک سدان کامپکت اقتصادی، یکی از ارزان‌ترین خودروهای وارداتی بازار ایران با برند غیرچینی است. قدرت این خودرو توسط موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی تأمین می‌شود که حداکثر راندمان آن ۱۰۳ اسب‌بخار قدرت و ۱۳۸ نیوتن‌متر گشتاور خواهد بود. گیربکس چهارسرعته اتوماتیک نیز وظیفه انتقال قدرت را در سیاز بر عهده دارد.

 

سوزوکی سیاز در تست تصادف مؤسسه انکپ آسیا شرکت کرده که حاصل آن چهار ستاره ایمنی برای این خودرو بوده است. دو کیسه هوا به‌ همراه سیستم‌های ABS ،EBD ،ESP‌ و HHC (کنترل حرکت در سربالایی) امکانات ایمنی این خودرو را تشکیل می‌دهند.

 

تجهیزات رفاهی سیاز نیز شامل این موارد هستند: سیستم ورود و استارت بدون کلید، سنسور نور، سیستم صوتی به همراه نمایشگر، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک به‌ همراه دریچه تهویه برای ردیف عقب، آینه‌های جانبی تاشو برقی، کامپیوتر سفری، رینگ‌های آلیاژی ۱۶ اینچی، سنسور پارک عقب، مه‌شکن جلو و عقب و تریم چرمی کابین.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا