سه تکواندوکار کشورمان در روز نخست گرنداسلم حذف شدند

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری هشت صبح، روز نخست مسابقات نهایی گرنداسلم چین در سال ۲۰۲۳ به عنوان آخرین سری از مسابقات کسب سهمیه المپیک پاریس ۲۰۲۴ امروز ۲۵ آذر ماه در ۴ وزن المپیکی برگزار شد.

در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم متین رضایی ابتدا با قرعه استراحت روبه‌رو شد سپس برابر نماینده کره‌جنوبی به برتری رسید و راهی دور نیمه‌نهایی شد. در این مرحله رضایی برابر قهرمان جهان از کرواسی به میدان رفت و در دو رامپ باخت و به مبارزه رده‌بندی راه یافت او در این مرحله برابر نماینده چین قرار گرفت و با واگذاری نتیجه در دو راند از رسیدن به مدال بازماند.

ابوالفضل یعقوبی در همین وزن برابر نماینده روسیه به میدان رفت و به برتری دست یافت اما در دور بعدی مقابل نماینده چین مبارزه کرد و در نهایت بازی را به این تکواندوکار چینی واگذار و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

آرین سلیمی ابتدا قرعه استراحت داشت و سپس برابر نماینده روسیه مبارزه کرد و در دو راند نتیجه را واگذار و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

لازم به ذکر است فردا در دومین روز از این مسابقات مهران برخورداری، امیرمحمد بخشی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل عباسی، باربد جباری، علیرضا حسین‌پور و ابوالفضل زندی با حضور در دور نهایی مسابقات گرنداسلم برای کسب سهمیه المپیک پاریس به دیدار رقبای خود خواهند رفت.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا