اقتصادی

سند ارتقای بهره‌وری وزارت جهاد کشاورزی تدوین و ابلاغ شد – هشت صبح

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر :

به گزارش خبرگزاری مهر، میرسامان پیشوایی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران و نماینده سازمان اداری استخدامی کشور در شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت جهاد کشاورزی گفت: یکی از موضوعات اساسی و کلیدی پیشرفت وزارت جهاد کشاورزی ارتقا بهره‌وری است.

وی افزود: تأمین امنیت غذایی و حتی ارتقای آن به اقتدار غذایی از برنامه‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی است که مجموعه دولت نیز از این برنامه‌ها حمایت می‌کند.

رئیس سازمان ملی بهره‌وری تاکید کرد: اگر بتوانیم گام‌های مؤثر و مفیدی در رسیدن به افزایش بهره‌وری برای تولید محصولات استراتژیک گندم و برنج برداریم، علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، از آن می‌توان به عنوان مؤلفه اقتدار جمهوری اسلامی در دنیا استفاده برد.

وی افزود: با اقداماتی که در وزارت جهاد کشاورزی انجام دادیم، سند ارتقای بهره‌وری وزارتخانه تهیه و ابلاغ شد که امیدواریم در سال جاری بتوانیم به بخش مهمی از این سند جامع عمل بپوشانیم.

نماینده سازمان اداری استخدامی کشور در وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به گستردگی فعالیت بخش کشاورزی و تأثیر فراوان آن در تأمین امنیت غذایی، افزایش بهره‌وری در مجموعه‌های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی سبب ارتقای سطح رشد اقتصادی کشور هم خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا