یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وتوی آتش بس و توقف آدم کشی توسط آمریکای جهان‌خوار چهره کریه این کشور را نشان داد؛ حق وتو اقدام غیرحقوقی است و باید حتما ساختار سازمان ملل اصلاح شود. به گزارش هشت صبح، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز  با بیان اینکه این روزها شهرستان‌های محلات و دلیجان […]

یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وتوی آتش بس و توقف آدم کشی توسط آمریکای جهان‌خوار چهره کریه این کشور را نشان داد؛ حق وتو اقدام غیرحقوقی است و باید حتما ساختار سازمان ملل اصلاح شود.

به گزارش هشت صبح، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز  با بیان اینکه این روزها شهرستان‌های محلات و دلیجان میزبان مهمانان خونین کفن و شهدای عزیز است، گفت: استقبال بی نظیر مردم نشان داد که علیرغم هجمه سنگین تبلیغاتی دشمن، هنوز مردم در شهر و روستا با شهدا پیمان دیرینه دارند.

وی در تذکری بیان کرد: وتوی آتش بس و توقف آدم کشی توسط آمریکای جهان خوار چهره کریه این کشور را نشان داد؛ این حق وتو اقدام غیرحقوقی است لذا باید حتما ساختار سازمان ملل اصلاح شود.

این عضو هیات رئیسه مجلس همچنین گفت: قصه چای دبش جگر بسیاری را سوزاند؛ تمام متولیان هرچه سریعتر در راستای اطلاع رسانی دقیق و صحیح به میدان آمده تا در این میان بعضی از افراد که دستشان تا آرنج به فساد آلوده است، موج سواری نکنند.

وی در پایان گفت که پروژه تخریب مجلس یازدهم به نحو چشمگیری کلید خورده است.

انتهای پیام