هشت صبح: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سرشبکه قاچاق و توزیع ماده مخدر شیشه معروف به “سلطان سفید” با اعتراف به انتقال ۲۴۸ کیلو گرم در کشور خبر داد. سردار دوستعلی جلیلیان در گفت‌وگو با  تسنیم گفته: با رصد و پایش و اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان عامل […]

هشت صبح: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سرشبکه قاچاق و توزیع ماده مخدر شیشه معروف به “سلطان سفید” با اعتراف به انتقال ۲۴۸ کیلو گرم در کشور خبر داد.


سردار دوستعلی جلیلیان در گفت‌وگو با  تسنیم گفته: با رصد و پایش و اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان عامل اصلی سرشبکه قاچاق مواد مخدر از نوع شیشه که در شهرهای مختلف کشور اقدام به توزیع می‌کرده در یکی از محلات سطح شهرستان زاهدان شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: ماموران زبده پلیس مبارزه با موادمخدر پس از ساعت‌ها پایش مداوم مخفیگاه تحت نظر گرفته شده در اقدامی به موقع و سریع با هماهنگی قضایی طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

وی تصریح کرد: فرد دستگیر شده عامل اصلی سرشبکه توزیع و قاچاق مواد مخدر صنعتی در نقاط مختلف کشور بوده و به همراه ده ها نفر رابط و همدست در زمینه توزیع مواد افیونی از نوع شیشه به صورت گسترده فعالیت می‌کرد.

سردار جلیلیان افزود: متهم موصوف به نام اختصاری ع.ر چندین پرونده در استان های مختلف کشور داشته که یک پرونده قضایی انتقال مقدار ۶۰ کیلوگرم شیشه به استان فارس و نیز دو پرونده قضایی انتقال ۱۸۸ کیلو گرم مواد افیونی از نوع شیشه به استان تهران تحت تعقیب ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بوده که در بازجویی و تحقیقات پلیس از این عامل اصلی توزیع به انتقال مقدار ۲۴۸ کیلوگرم شیشه اعتراف کرده است.

انتهای پیام/


سلطان شیشه بازداشت شد