به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مرتضی مرادیان، سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در مجارستان پیش از عزیمت به محل مأموریت با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه دیدار و با تشریح آخرین وضعیت حوزه مأموریت، برنامه و اولویت‌های کاری خود برای توسعه هر چه بیشتر مناسبات با مجارستان را ارائه کرد. امیرعبداللهیان در این دیدار اهمیت روابط […]


به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، مرتضی مرادیان، سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در مجارستان پیش از عزیمت به محل مأموریت با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه دیدار و با تشریح آخرین وضعیت حوزه مأموریت، برنامه و اولویت‌های کاری خود برای توسعه هر چه بیشتر مناسبات با مجارستان را ارائه کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار اهمیت روابط فی‌مابین و تلاش برای گسترش بیش از پیش مناسبات با مجارستان در زمینه‌های مورد علاقه به خصوص تقویت روابط سیاسی، همکاری‌های اقتصادی، فرهنگی، دانشگاهی، پارلمانی و خصوصاً ارائه خدمات روان و مؤثر به ایرانیان مقیم را مورد تأکید قرار داد.

مرادیان پیش از این در سمت‌های معاون مدیر کل آموزش و توسعه نیروی انسانی، معاون مدیرکل آسیای غربی، مدیر کل مشترک المنافع و قفقاز و همسایگان شمالغربی، مدیر کل توسعه سرمایه انسانی، مشاور وزیر در توسعه سرمایه انسانی و سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشورهای کره شمالی و دانمارک خدمت کرده است.


سفیر جدید ایران در مجارستان با امیر عبداللهیان دیدار کرد – پایگاه خبری هشت صبح