به گزارش خبرگزاری مهر، علی غلامپور، سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در کنیا در دیدار با «ویلیام ساموئی روتو»، رییس جمهور کنیا در کاخ ریاست جمهوری این کشور استوار نامه خود را تقدیم وی نمود. در این دیدار، رییس جمهور کنیا ضمن خوشامدگویی به سفیر کشورمان در آغاز مأموریت وی، بر گسترش و تقویت فزاینده […]


به گزارش خبرگزاری مهر، علی غلامپور، سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در کنیا در دیدار با «ویلیام ساموئی روتو»، رییس جمهور کنیا در کاخ ریاست جمهوری این کشور استوار نامه خود را تقدیم وی نمود.

در این دیدار، رییس جمهور کنیا ضمن خوشامدگویی به سفیر کشورمان در آغاز مأموریت وی، بر گسترش و تقویت فزاینده مناسبات با جمهوری اسلامی ایران با هدف ایجاد فرصت‌های بیشتر تجاری، سرمایه گذاری و توسعه‌ای تأکید کرد.

رییس جمهور کنیا همچنین با مثبت خواندن نتایج سفر اخیر رییس مجمهور محترم کشورمان به کنیا و توافق‌های بعمل آمده در جریان این سفر، بر اجرای توافقات طرفین تاکید ورزید.

سفیر کشورمان در کنیا، پس از تقدیم استوارنامه خود ضمن ابلاغ سلام گرم و صمیمانه آیه الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور کشورمان به ویلیام روتو، ابراز امیدواری کرد در دوره پیش رو شاهد توسعه و گسترش هر چه بیشتر روابط دوجانبه و تقویت همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.