وزارت اطلاعات اعلام کرد؛ سرشاخه‌های قیمت‌گذاری جعلی ارزهای خارجی دستگیر شدند روابط عمومی وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد تعدادی از گردانندگان و سرشاخه‌های قیمت گذاری جعلی ارزهای خارجی در کشور شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان (عج) طی انجام اقدامات […]

وزارت اطلاعات اعلام کرد؛

سرشاخه‌های قیمت‌گذاری جعلی ارزهای خارجی دستگیر شدند

سرشاخه‌های قیمت‌گذاری جعلی ارزهای خارجی دستگیر شدند

روابط عمومی وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد تعدادی از گردانندگان و سرشاخه‌های قیمت گذاری جعلی ارزهای خارجی در کشور شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان (عج) طی انجام اقدامات اطلاعاتی به منظور ثبات بخشی به روند بازار ارز و برخورد با عوامل برهم زننده آن، تعدادی از گردانندگان و سرشاخه‌های اصلی کانال‌ها، گروه‌ها و صفحات مجازی که درصدد قیمت‌گذاری جعلی ارزهای خارجی، انجام معاملات فردایی و سوداگری بودند، مورد رصد اطلاعاتی قرار داده و آنها را شناسایی و دستگیر کردند.

در این راستا با اشراف اطلاعاتی کارشناسان این وزارتخانه، ۱۱ نفر از عوامل مؤثر بر نوسانات غیرعادی بازار ارز در شبکه‌های اجتماعی با دستور مقام محترم قضائی بازداشت و روانه زندان شدند.

همچنین شناسایی ۳۲۰ نفر از عوامل اصلی مرتبط با کانال‌ها و گروه‌های مجازی نیز انجام پذیرفته است که به زودی اقدامات لازم جهت برخورد با این عناصر مخرب بازار ارز صورت می‌گیرد.


سرشاخه‌های قیمت‌گذاری جعلی ارزهای خارجی دستگیر شدند