هشت صبح: جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حوزه قدرت نظامی در اوج قرار داریم و موشک‌هایی که سیستمی قادر به مقابله با آن‌ها نیست ساخته‌ایم و این تنها گوشه‌ای از قدرت و توانمندی ماست. به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره ۵۵۰ […]

هشت صبح: جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حوزه قدرت نظامی در اوج قرار داریم و موشک‌هایی که سیستمی قادر به مقابله با آن‌ها نیست ساخته‌ایم و این تنها گوشه‌ای از قدرت و توانمندی ماست.

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره ۵۵۰ شهید شهرستان صومعه‌سرا که با حضور استاندار و اقشار مختلف مردم برگزار شد، با ابراز اینکه “ما در جنگ تحمیلی با همه دشمنی‌ها سربلند بیرون آمده‌ایم”، اظهار داشت: در حوزه قدرت نظامی در اوج قرار داریم و موشک‌هایی که سیستمی قادر به مقابله با آن‌ها نیست ساخته‌ایم و این تنها گوشه‌ای از قدرت و توانمندی ماست و زمانی از قدرت‌های خود سخن می‌گوییم که دشمن اثرات به‌کارگیری آن را لمس کند.

وی افزود: اینک در مقطع تاریخی بزرگی هستیم و تاکنون بار‌ها پیروزی انقلاب را دیده‌ایم و باید بر اصل پیروزی، جدی باشیم، زیرا عامل بزرگ کینه‌ورزی دشمنان پیروزی و پیشرفت انقلاب اسلامی است. در زمینه معیشت و اقتصاد ضعف‌هایی وجود دارد و دشمن فقط روی همین امر متمرکز شده است تا به این نظام و ملت لطمه بزند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه خاطرنشان کرد: دشمنان با فضای مجازی آلوده قصد دارند به اهداف خود برسند، اما بصیرت مردم ما همیشه به‌موقع خود را نشان داده است و به دنیا ثابت می‌کنیم در دل و زبان و عمل در جبهه حق قرار داریم و با پشتیبانی از ولایت، راه شهدا را ادامه می‌دهیم تا خیال خام دشمنان باطل گردد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از کوچکترین ضعف‌ها برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کنند، یادآور شد: دشمن با استفاده از فضای مجازی در دوران کرونا کوشید بر اذهان و تفکرات جوانان و نوجوانان ما اثر گذارد و با خیال خام خود در اول مهر ماه اهداف شوم خود را پیگیری کرد، اما این تحفه غرب و طراحی از پیش تعیین‌شده دشمنان به‌برکت خون شهدا با پیروزی پشت‌سر گذاشته می‌شود و ناکام می‌ماند.

سردار فدوی به روبه‌رو شدن کشورها با مشکل بزرگ سوخت بعد از ۵۰۰ سال چپاول دنیا اشاره کرد و گفت: ملت و کشور ما از زمان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا تحریم شده‌اند و هر روز هم تحریم‌ها شدیدتر اعمال می‌شود و با این وجود بحمدالله در شرایط و وضعیت آنها قرار نداریم.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با اشاره به دستاورد‌های گسترده جوانان ایرانی در حوزه‌های نظامی، هسته‌ای و نانو بیان کرد: دشمن زمانی که پیروزی‌های دهه‌شصتی‌های ما را دید درصدد برآمده است و قصد دارد مانع تحول‌های بزرگ شود، زیرا به‌خوبی می‌داند انقلاب قدرتمند خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: جوانان ما در خانه خود یا هزاران کیلومتر دورتر از کشور در حال مبارزه و جنگیدن با دشمنان هستند و طبیعی است که دشمن از ترس شکل گرفتن جوان انقلابی، جنگ را به کف خیابان‌ها بکشاند تا یک بسیجی به شهادت برسد.

سردار فدوی افزود: رزمندگان و شهدا با عمل به شروط خداوند و با صبر و استقامت به پیروزی دست یافتند، پس ملت قهرمان ایران و دولت با هم می‌توانیم به آنچه خدا وعده پیروزی آن را داده است برسیم به‌شرطی که همچون همیشه در شرایط سخت و برای حل مسایل اقتصادی مانند شهدا از همه چیز خود ایثار کنیم و مقابل دشمنان یکپارچه و استوار بایستیم.


جانشین فرمانده‌کل سپاه: موشک‌هایی ساخته‌ایم که سیستمی قادر به مقابله با آن‌ها نیست